Öne Çıkan Türk Oyuncular Kimdir?

İlayda Altuntaş Kimdir?

İlayda Altuntaş Kimdir?


Yemin  dizisine yeni katılan oyuncu İlayda Altuntaş boyu, kilosu, daha önce oyunculuk yaptı mı?


Özge Yağız yemin dizisine veda etti. Onun yerine ise kimin geleceği hakkında bir çok isim ortaya atılmıştı. Hatta Özge Yağız’ın hayat verdiği Reyhan karakteri Elif Özkul’un canlandıracağı söylenmişti. Son edinilen bilgilere göre yeni Reyhan’ı İlayda Altuntaş Canlandıracak. 


Kanal7’nin sevilen günlük dizisi Yemin kısa süre sonra çekimlere başlayacak. Karamel Yapım imzalı dizinin başrol oyuncusu Özge Yağız’la pandemi nedeniyle erken yapılan sezon finalinden dolayı yollarda erken ayrılmış oldu. Özge Yağız’ın yerine başrolü kimin alacağı ise merak konusuydu. Ankit Bathla Ve Jigyasa Singh’in Annesi Düğün Konusunda Duygusallaştı. Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’nin başrol oyuncuları hakkında haber.


Reyhan karakteri ise yüzlerce genç yeteneğin arasından İlayda Altuntaş’ın oldu. Altuntaş, diziye yepyeni bir karakterle dahil olacak. Aynı zmanda Yemin’in yeni bölümleri bir değişiklik olmazsa eylül ayı’nın 2. haftası gösterime girecek. 

İlayda Altuntaş Kimdir?
İlayda Altuntaş Kimdir?


İlayda Altuntaş 1995 Balıkesir’de doğdu.Bir dönem Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde yaşayan 21 yaşındaki İlayda Altuntaş, 5 bin genç kız arasından yapılan elemelerin ardından ilk 20’ye girerek Miss Turkey 2016 yarışmasında finalist oldu. Aşk Bir Rüya oyuncularının sevgilileri. Kanal 7’nin sevilen hint dizisi Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya oyuncularının gerçek hayatta kiminle sevgili oldukları merak konusu oldu. İşte Aşk Bir Rüya Oyuncularının sevgilileri  

İlayda Altuntaş Kimdir?
İlayda Altuntaş Kimdir?


Saint Michel Fransız Lisesi’nden mezun olan, Kanada’dan da aldığı lise diploması ile çift lise mezunu olan İlayda Altuntaş, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransızca Öğretmenliği hazırlık sınıfı öğrencisi. 21 yaşında olan İlayda Altuntaş, güzelliği kadar yüzme, bisiklet ve piyanodaki yeteneği ile de dikkat çekiyor.


Oyuncunun boyu: 1.72 cm

Kilosu: 52 kg

İlayda ilk oyunculuk deneyimini yemin dizisi ile kazanacak. Güzel oyuncu ilayda bu dizide Gökberk Demirci’nin partnerini canlandıracak. .

Yorum Bırakın