Öne Çıkan Türk Oyuncular Kimdir?

Ekin Mert Daymaz Kimdir? 

Ekin Mert Daymaz Kimdir? 


Türk oyuncu Ekin Mert Daymaz hakkında bilinmeyenler. Ekin Mert Daymaz’ın boyu, kilosu, eğitimi, burcu, aşka bakışı,


2 Aralık 1990 yılında Hollanda’da dünyaya gelen Ekin Mert, aslen Sivaslı’dır. Haliç Üniversitesi’nde antrenörlük ve fitness okumaktadır.


Gerçek Adı: Ekin Mert DaymazDoğum Tarihi: 2 Aralık 1990Doğum Yeri: HollandaBoyu: 1.87 m.Kilosu:  75 kiloBurcu: YayGöz Rengi: KahverengiSaç Rengi: Koyu KahverengiEvcil Hayvanları: bir köpeği iki kedisi var. 

Oyunculuğa ilk adım: 2014 yılında ‘Egemen’ karakterini canlandırdığı ‘Not Defteri’ adlı dizi ile televizyon macerasına başladı. Nitanshi Goel kimdir? Aşk Bir Rüya’da küçük bani karakterini canlandıran oyuncu Nitanshi Goel kimdir?

Ekin Mert Daymaz Kimdir? 
Ekin Mert Daymaz Kimdir? 

Hangi proje ile parladı? ‘Çilek Kokusu’ dizisinde canlandırdığı ‘Volkan Mazharoğlu’ karakteri ile parladı.

Bir dönem katıldığı Türkiyenin en iyi modeli yarışmasında 3. olmuştur. Kendisi gibi oyuncu Ebru Reyhan ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Oyuncu Çatalca’da büyümüş. Liseden sonra dört yıl eğitim hayatına ara vermiş. Bir dönem Basketbol oynamış ama sakatlanınca model olmuş.

Oyuncunun hayali ise  pek çok kişi gibi iyi bir oyuncu olmak. Oyunculuk konusunda Ayşegül Aydın, Ümit Çırak ve Dolunay Soysert’ten eğitim almaya devam ediyor.

Çok fazla tv izlemeyen oyuncunun idolleri ise Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit.
Oyuncunun en sevdiği film türü komedi. Ve Cem Yılmaz’ın sıkı takipçisiymiş.

Ekin Mert Daymaz Kimdir? 
Ekin Mert Daymaz Kimdir? 


Oyuncu ayrıca kodedi türünde dizi veya filimlerde rol almak istemiyor çünkü “ben dram adamıyım” diyor. Buna rağmen şuan “Gençliğim Eyvah” dizisinde Ahmet karakterini canlandırıyor. Jigyasa Singh Röportajı Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki de Thapki karakterini canlandıran oyuncu Jigyasa singh röportajı. Hakkında en detaylı bilgiler. 

Ekin Mert’in şuan sevgilisi yok.

Ama ufak kaçamakları olmuş. Oyuncu eski sevgililerinden birini aldatmış bunuda “demek ki yeterince sevmemişim” diyerek açıklıyor.


Ekin Mert için aşk:

“bir tutku, bir büyü… Herkes herkese aşık olabilir; bir tarifi olduğunu düşünmüyorum. Seven insan her şeye tahammül eder diye düşünüyorum. Karşındaki kişiye güvenir ve güven verirsen sıkıntılar zaten ortadan kalkacaktır. Çiftler birbirine zincir vurmaktan kaçınmalı. Günümüz ilişkilerinin en büyük sıkıntısı bu bence. Halbuki aşk gerçekse insanı özgürleştirmeli, birlikte her şey daha güzel olmalı.” diyor.
Hayallerindeki kadını ise şöyle tarif ediyor: “Dırdırı olmayan bir kadın. Beni çok sevecek, güvenecek… Birbirimizin eksiklerini kapatacağız, birlikte çok eğleneceğiz”


Oyuncuyu en iyi anlatan kelimeler ise Özgürlükçü, egosuz, eğlenceli olmakmış. Oyuncu yapı olarak çabuk parlayan biriymiş. En büyük korkusu ise: yüksek yerlermiş

Hangi proje ile parladı? ‘Çilek Kokusu’ dizisinde canlandırdığı ‘Volkan Mazharoğlu’ karakteri ile parladı.

TELEVİZYON DİZİLERİ


2020- Gençliğim Eyvah/ Ahmet Asmalı2019- Payitaht Abdülhamid/ Arif2018- Ağlama Anne / Mert2017- Kırlangıç Fırtınası/ Şahin Turaboğlu2016- Hayat Sevince Güzel / Savaş2015- Çilek Kokusu/ Volkan2014-Not Defteri / Egemen

SİNEMA FİLMLERİ


2020- Herşeye Rağmen / Orhan2019- Ölü Yatırım2018- Aşktroloji/ Cem (TV Filmi)2018- Prangalı Yarim / Bahri (TV Filmi)2018- Mirasyedi / Ozan (TV Filmi)

Yorum Bırakın