Hint Magazin Öne Çıkan

Dalljiet Kaur yeni dizisi

Dalljiet Kaur yeni dizis

iBir Garip Aşk hint dizisinde Anjali Singh Raizada karakterini canlandıran hintli oyuncu yeni dizi ile dönüş yapıyor.

Yeni dizisinin adı Sasural Genda Phool 2. Dizi Star Bharats da gösterime girecek. Yıllar boyunca birçok övgü ve takdir alan oyuncu Daljiet Kaur kısa bir aradan sonra ekrana geri dönecek.

Daljiet Kaur “ Artık Sasural Genda Phool’un ikinci sezonunda çok önemli bir rol üstleneceğim. Henüz çekimlere başlamadık ama sonunda tekrar kamera karşısına geçeceğim, oyuncu olarak setlere geri döneceğim için ne kadar heyecanlı olduğumu anlatamam. 

Dalljiet Kaur yeni dizisi
Dalljiet Kaur yeni dizisi

Kısa bir süre önce kısa filmlerim için çekim yapıyordum ama bir dizi setinde olmak başka bir şey .” dedi.Daljiet pandemi durumuna da değindi: “ Pandemi herkes için olduğu gibi biz oyuncular için de tamamen zorlu bir süreç. Hayatımı sürdürmem gerekiyor ve bunu sadece oyunculukla yapamayacağımı fark ettim. Yazma konusunda bir yeteneğim vardı, bu yüzden bunu bir stres kırıcı olarak kabul ettim ama bazı senaryolar hiç hazır olmadı. Bu olmaz başka birsey olur.  Yedek plan olarak paraya çevrilebilecek en azından bir tutkunuzun olması gerek. En azından ben böyle düşünüyorum .” dedi.

Bu arada tüm ekip Daljiet’in Sasuraal Genda Phool 2 ailesine eklenmesinden heyecan duyuyor. Çalışkan bir oyuncu ve oldukça yetenekli. 

Yorum Bırakın