Hint Magazin

Hint Kore Star

Hint Kore Star


Hint Kore Star kanalı hint dizi film ve Kore dizi film severler için bilgi toplayan ve takipçileri ile paylaşan bir kanaldır.


Türkiye de ilk olarak TRT 1 daha sonra Meltem TV, Kanal 7, 360 tv gibi kanallar Kore dizileri ve hint dizileri yayınlamaya başladı. Bir çok Hint dizi, film ve Kore dizi, film severler sevdikleri bu dizi ve filmlerdeki oyuncular hakkında başka Kore dramaları, filmleri Hint dizileri, filmleri hakkında bilgi sahibi olmak istedi. Hint Kore Star ise yabancı oyuncu, film ve dizi hayranlarına bu konuda ışık tuttu.

Hint kore star
hint kore star
Hint Kore Star youtube kanalında hintli oyuncular kimdir? Hintli oyuncuların yeni dizileri ve filmleri hakkında bilgiler, Hint dizilerinin konuları, oyuncular Koreli oyuncular kimdir? Kore dizi ve filmleri hakkında bir çok şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca Hint Kore Star kanalının Kendisine ayit Hint Kore Magazin blog sitesi vardır. Ve Twitter, İnstagram hesapları da mevcuttur.


Sevdiğiniz hintli ve koreli oyuncular hakkında bilgi sahibi olmak için Hint Kore Star’ı takip edin. Kanal ayrıca Türk dizileri ve Türk oyuncular hakkında bilgi de vermektedir.

Kanal en çok Sanaya Irani, Barun Sobti, Jigyasa Singh, Manish Goplani, Vivian Dsena, Drashti Dhami gibi hintli oyuncular hakkında ağırlıklı olarak bilgi paylaşmaktadır.

Yorum Bırakın