Hint Magazin Öne Çıkan

Toral Rasputra üzgün olduğunu söyledi

Toral Rasputra üzgün olduğunu söyledi


Balika Vadhu İkimizin Yerine’de Anandi rolünü canlandıran Toral Rasputra, 75 yaşında vefat eden yardımcı oyuncu ve kıdemli aktris Surekha Sikri ile son kez görüşemediği için üzgün olduğunu dile getirdi. 


Toral ” güne Surekha’nın vefat haberiyle uyandım ve aklımdan geçen ilk düşünce, hasta olduğu son birkaç ayda onunla görüşemeyeceğim oldu” dedi. Balika Vadhu oyuncusu “Birkaç ay önce onu hastanede ziyaret etmek istemiştim, ancak o zamanlar ağırlıklı olarak açık havada çekim yaptığım için güvenlik protokolleri nedeniyle onu görmeye gidemedim.” Dedi.


İkimizin Yerine hint dizisinde Anandi karakteri ile tanınan oyuncu, Sikri ile ilk sahnesini çekerken aşırı gergin olduğunu söyledi.  “Onunla ilk sahnemde titriyordum. O çok kıdemliydi ve ben yeni diziye katılmıştım. Onunla uzun bir diyaloğum vardı. Sahneyi defalarca prova etmiştim ama yine de çok heyecanlı ve gergindim. Çok fazla tekrar çekim yaparak onu sinirlendirmek istemedim ama o çok sabırlıydı. Provalar sırasında bile sahnelerini son çekim olarak değerlendirirdi. Onunla birlikte çekim yaptığım Balika Vadhu’nun üç yıllık çekimleri unutulmazdı,  Oyunculuk hakkında ondan çok şey öğrendim. Onun kaybı benim ve tüm sektör için büyük bir kayıp.”

Toral Rasputra üzgün olduğunu söyledi
Toral Rasputra üzgün olduğunu söyledi
En son Molkki’de görülen Toral Rasputra, “Dadisa, Balika Vadhu’nun en önemli direğiydi. Gösteri, Anandi’nin ve yolculuğunun hikayesi olabilirdi ama Balika Vadhu, Dadisa olmadan asla mümkün olamazdı.” dedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!