Hint Magazin Öne Çıkan

Gaurav Chopra’dan samimi itiraf

Gaurav Chopra’dan samimi itiraf

Kördüğüm Uttaran dizisinde Raghuvendra karakterini canlandıran hintli oyuncu Gaurav Chopra “Hayranlarım Beni Bugün Olduğum Kişi Yaptı …” Dedi.


Televizyon oyuncusu Gaurav Chopra, “Hayranlarım beni bugün olduğum kişi yaptı ve ben de mümkün olduğunca hayatlarının bir parçası olmayı seviyorum” dedi. Oyuncu hayranlarıyla daha kişiselleştirilmiş ve doğrudan bir etkileşim kurmayı tercih ediyor.


Gaurav Chopra, hayranları için her zaman çok erişilebilir olmuştur ve onlara sosyal medyada mümkün olduğunca cevap vermeye çalışıyor.Gaurav Chopra her zaman alışılmadık kariyer kararları aldı ve realite şovlarında, ‘Uttaran’ gibi pembe dizilerde ve hatta 2006’nın Hollywood gişe rekorları kıran ‘Blood Diamond’da Leonardo DiCaprio’nun karşısında yeraldı. 


Gaurav: “Sosyal medyada olmanın amacı, bizi biz yapmaktan gerçekten sorumlu olan hayranlarla bir iletişim köprüsü kurmaktır. Her birine gerçekten değer veriyorum ve mümkün olduğunca hayatlarının bir parçası olmaya çalışıyorum.” Dedi.

Gaurav Chopra'dan samimi itiraf
Gaurav Chopra


Oyuncu 2021’in başında, sıcak bir yeni yıl mesajı ile hayranlarıyla kişisel olarak bağlantı kurarak hayranlarını memnun etti.Oyuncu, “Kariyerimde bu kadar çok şeyi yapabilmemin nedeni hayranlarımın yorulmak bilmeyen desteği. Her zaman benim için oradaydılar. Onlara tüm sevgileri ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum

Yorum Bırakın