Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary’den Yaralı Kalbim Açıklaması

Gurmeet Choudhary’den Yaralı Kalbim Açıklaması

Kanal 7’nin sevilen hint dizisi Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim oyuncusu Gurmeet Choudhary dizi hakkında bir bilinmeyeni açıkladı. 

Gurmeet Choudhary Yaralı Kalbim hakkında bir bilinmeyeni paylaştı.  Geet hui Sabse Parayi  4 Lions film tarafından üretilen ilk yapım. Başrollerinde ise Gurmeet Choudhary ve Drashti Dhami yer alıyor. Dizi Star One de yayınlanandı.  Hint dizisinde Geet ve Maan Singh Khurana’nın aşk hikayesi konu alınıyor. Dizi günümüzde 11 yılını tamamladı.

Oyuncu Gurmeet Choudhary ise Yaralı kalbim ile ilgili hiç bilinmeyen bir gerçeği sevenleri ile paylaştı. Oyuncu Geet hui Sabse Parayi den önce Ramayan hint dizisinde Lord Rama karakterini canlandırmıştı. Daha sonra ise Yaralı kalbim hint dizisindeki Maan karakterlerini için seçmelere katılmış. Okadar çok rol için deneme çekimlerine girmişti artık bıkmış. Yapımcılar enson Drashti Dhami ile birlikte bir deneme çekimi istemişler. Maan’ın geeti nehirden kurtardığı sahne varya onu çekmişler. Tutku hint dizisi konusu oyuncuları.

Gurmeet Choudhary'den Yaralı Kalbim Açıklaması
Gurmeet Choudhary’den Yaralı Kalbim Açıklaması

Yapımcılar Maan karakterine Gurmeet Choudhary’yi uygun görmemiş daha geç birini istemişler.  10 gün sonra ise Gurmeet Choudhary’i arayıp çekimlere geri donmesi için çağırmışlar. Çünkü Maan’ın geeti kurtarırken vücudunun kaslı görüntüsü yapımcıların fikrini tekrar değiştirmesine sebeb olmuş.  Ama iyikide Maan karakterlerini Gurmeet Choudhary oynamış. çünkü gerçekten Maan karakterine çok yakışıyor ve Drashti Dhami ile de muhteşem bir kimya paylaşmışlar. Drashti Dhami Gurmeet Choudhary’e aşık mıydı?


Oyuncunun hintli hayranları bu haberi duyunca farklı tepkiler verdi. Bir hayranı Cidden Gurmeet Choudhary dışında hiç kimse Maan karakterini canlandıramazdı derken. Kimi hayranı ise umarız Drashi Dhami ile tekrar farklı bir projede bir araya gelirsiniz dedi. 

Yorum Bırakın