Hint Magazin Öne Çıkan

Barun Sobti Aşkı Seçtim Dedi

Barun Sobti Aşkı Seçtim Dedi

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk’da Arnav  rolünü canlandıran oyuncusu Barun Sobti aşkı ailemi seçtim dedi.

Barun Sobti, Bir garip aşkı bırakmasının nedeni’ni açıkladı. 

Barun Sobti, Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir garip aşk’da Arnav Singh Raizada karakteri ile ün kazandı. Aktör o zamandan beri birçok projede rol aldı. Barun bir garip aşk dizisinden ayrılma kararı aldığında hayranları buna hiçte olumlu tepki vermediler.

Kimi hayranları öfkeli, kimi ise mutsuz ve üzgündü. Bir garip aşk oyuncunun diziden ayrılma isteği ile final kararı aldı ve diziyi bitirdi. Manish Goplani’nin Monica ile Bağı. Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de Bihaan ve Shadha yani Manish Goplani ve Monica Khanna arasında ne var?

Barun Sobti Aşkı Seçtim Dedi
Barun Sobti Aşkı Seçtim DediBarun bu konuda,

“Aslında iki şov arasında seçim yapmak zorunda kaldım. İlk dizim Baat Hamari Pakki Hai ‘den sonra bir garip aşk dizisini aslında isteksizce kabul etmiştim. 1 yıllık anlaşma imzalamıştık 1 yıl dolduktan sonra, şov da harika gidince 6 ay daha dizide kalma durumumu uzattım daha sonra 3 ay daha uzattım. Bir Garip Aşk çekimleri henüz başlamadan önce evlendim. Ve eşimi balayına bile götürmedim. Eşimle planımız dünyayı gezmekti, son 3 ayı da doldurduktan sonra Gül’le ve diğer herkesle konuştum. Gül beni anladı böylece diziden ayrıldım. Ve dizi final yaptı.” Monica Khanna Türkiye Hakkında Nededi? Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Şada Monica Khanna Türkiye Hakkında Ne Dedi. Monica Khanna Dini, boyu, kilosu, yaşı

Ayrıca, bir garip aşk hayranlarının öfkelerini anlıyorum. Diziden ayrılma sebebim aileme zaman ayırmaktır. Ben Aşkıma zaman ayırma vaktimin geldiğini düşündüm.

Bir Garip Aşk hayranlarının beni anlamalarını bekliyorum diyerek bitirdi. Hintli oyuncu Barun Sobti şuan hiçbir projede rol almıyor. Corona virüs sebebi ile evinde ailesi ile zaman geçiriyor. Oyuncu kızı Sıfat’a da çok düştük. En son Sanaya Irani ile birlikte bir arkadaşının doğun günü partisine katıldı.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!