Hint Magazin Öne Çıkan

Tutku hint dizisinin yeni bölümleri neden verilmiyor?

Tutku hint dizisinin yeni bölümleri neden verilmiyor?360 tv de yayınlanmaya başlanan Tutku hint dizisi ilk yayınabaşladığında iyi bir izlenim almıştı. Daha sonra ise reytingler düşünce Beyhadh Tutku hint dizisinin yayın saatleri değiştirildi. Buna rağmen iyi bir reyting sağlayamayan dizinin yeni bölümlerin verilmesi durduruldu. Ve 06:30 gibi erken bir saatte dizinin tekrarı verilmeye başlandı. 
Böyle oluncada Tutku hint dizi severlerin bu duruma çok üzüldü.  Tutku hint dizi severlerin dizinin yeni bölümlerinin verilmesini çok istese de 360 tv bu konuda nasıl bir karar alır bilinmez. Aneri Vajani kimdir?

Tutku hint dizisinin yeni bölümleri neden verilmiyor?
Tutku hint dizisinin yeni bölümleri neden verilmiyor?Tutku hint dizisi’nin başrol oyuncuları ise şöyleDizide Maya Mehrotra rolünde Jennifer Winget  yer alıyor.


 Jhanvi ve Ashwin’in Kızı, Arjun’un Takıntılı Aşığı ve Eski Karısı.Kushal Tandon dizide Arjun Sharma rolünde  yer alıyor. Vandana’nın Üvey oğlu, Ayaan’ın Üvey Kardeşi, Maya’nın Eski Kocası, Saanjh’ın En İyi Arkadaşı ve sonradan kocası Oldu. Paras Babbar kimdir?Saanjh Arjun Sharma rolünde Aneri Vajani yer alıyor. Suman ve Prem’in Kızı, Shubh’un Ablası, Arjun’un En İyi Arkadaşı ve Karısı.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!