Hint Dizileri Öne Çıkan

Kanal 7’nin yeni hint dizisi belli oldu

Kanal 7’nin yeni hint dizisi belli oldu.


Kanal 7’nin en sevilen Hint dizilerinden biri olan Masum dizisinden sonra hangi hint dizisinin başlayacağı merak konusu oldu?


Ak Kalbim, Aşk Bir Rüya, Tatlı Bela, İkimizin Yerine, Bir Garip Aşk, Yalancı Bahar dizileri ile dikkat çeken kanal 7 şimdi ise yeni hint dizisi ile yine adından söz ettirecek.


Kanal yeni yeni hint dizisi olarak Yaralı Kalbimi izleyici ile buluşturacaktı. Hatta fragmanları bile döndü ama nedendir bilinmez kanal 7 Yaralı Kalbim hint dizisini bir süre rafa kaldırdı. Yeni çıkan söylentileri göre Kanal 7 yeni bir hint sizi aldı adı “Ishq Ka Rang Safed” hint dizisi. Türkçe ismi ise Aşkın Rengi Beyaz. Manish Goplani’nin televizyon deneyimi.

Kanal 7'nin yeni hint dizisi belli oldu
Kanal 7’nin yeni hint dizisi belli oldu

Masum dizisinden sonra Aşkın Rengi Beyaz hint dizisinin yayınlanma olasılığı çok yüksek. Çünkü söylentilere göre dizinin dublajı bile yapılmış ve yayınlanmayı bekliyor. Pooja Welling kimdir?


Ne nersiniz sizce kanal 7 Masum dizisi bittikten sonra hangi hint dizisini yayınlamalı.  Yaralı kalbim hint dizisini mi yoksa Aşkın Rengi Beyaz’a mı? 

Yorum

Yorum Bırakın