Hint Magazin Öne Çıkan

Drashti Dhami neden nefret ediyor?

Drashti Dhami neden nefret ediyor?


Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim’in güzel oyuncusu Drashti Dhami hakkında bilmeyenler. Drashti Dhami ile özel röportaj. 


Drashti Dhami’nin uyan kelimesinden nefret ettiğini biliyormuydunuz?


Drashti Dhami oyuncu olmasaydı bir ünlünün stil danışmanı olurmuş.


Güzel oyuncu başarısını neye bağlıyor? Disiplinli ve sıkı çalışmaya başlıyormuş.


Televizyon sektöründe bu kadar yükselmeden önce bir çok zorluk yaşayan kimi zaman ezilen oyuncu genç ünlülere kimsenin sizi ezmesine zorbalık yapmasına izin vermeyin dedi. 


Oyuncuya insanlar yıllar sonra sizin hakkınızda ne hatırlıyor olabilir? sorusuna “Kıvırcık saçlarım, oyunculuğum ve gülüşüm” diyerek cevap vermiş.Sabahları erken kaldırılmadan nefret eden oyuncu uyan kelimesinden nefret ediyor. Yaralı Kalbim hint dizisi için karar.

Drashti Dhami neden nefret ediyor?
Drashti Dhami neden nefret ediyor?
Drashti Dhami’nin en nefret ettiği ses ise çatal yada kaşığını tabağa sürterken çıkardığı ses.Drashti Dhami’yi rahatsız eden sorular ise şunlardır. Oyuncu şöyle diyor:” Beni rahatsız eden aslında 2 soru var. İnsanlar bana gelip dizin iyi gitmiyor, neden başka bir dizide rol almıyorsun?’ deyince sinirleniyorum. sanki bu benim elimde Ve beni en çok rahatsız eden bir diğer soru ise ‘ne kadar maaş alıyorsun?” Hint dizisi Tutku konusu oyuncuları.


Drashti Dhami’yi en iyi tanımlayan kelime deli’ymiş.


Oyuncuya hiç bir şey yapmaktan pişman oldun mu? Diye sorulduğunda oyuncu: “Hiçbir şey yaptığım için pişman değilim” demiş.


Ünlü olmanın en iyi yanı ise nereye giderse gitsin sıraya girmesi gerekmiyormuş. Ünlü olduğu tanındığı için her işini kolayca halledebiliyormuş. 

Yorum Bırakın