Hint Magazin Öne Çıkan

Drashti Dhami tarihi dizi ile geliyor

Drashti Dhami tarihi dizi ile geliyor


Yaralı Kalbim, Geet Hui Sabse Parayi, Yalancı Bahar, Madhubala Ek Ishq Ek Junoon gibi diziler ile tanınan hintli oyuncu Drashti Dhami ilk dijital çıkışını yapıyor.

Oyuncunun yeni dizisinin adı The Empire Drashti Dhami dizide Warrior Princess yani savaşçı prenses karakterini canlandıracak. Dhami  ilk defa böyle bir karakter canlandıracak. Oyuncu “Televizyonda bir çok karakter canlandırdım ama bu karakteri ilk kez canlandıracağım” dedi.  


Tarihi kurgu web dizisi The Empire de baş rolde Kunal Kapoor ve  Drashti  Dhami yer alacak. Drashti Dhami yeni dizi ile geliyor. Oyuncu, dijital çıkışı hakkında  şöyle dedi: “Kariyerimde televizyonda farklı karakterler oynadım ama bu karakteri ilk kez oynayacağım. The Empire’a bakışım, monarşi hakkında bir fikir veriyor, ancak onun bir savaşçı olması da uzun sürmüyor. Bu karakter için yapılan görünüm testi de heyecan verici bir deneyimdi ve karakteri anlamama yardımcı oldu.”


Drishti kariyerine 2007’de Dil Mil Gaye dizisi başladı. Daha sonra Geet Hui Sabse Parai Yaralı Kalbim, Madhubala  Ek Ishq Ek Junoon,  Yalancı Bahar dizisinde yer aldı.


Devamında ise Choti Bahu, Sajan Re Jhooth Mat Bolo, Balika Vadhu, Sasural Simar Ka, Naagin, Pardes Mein Hai Mera Dil, Silsila Badalte Rishton Ka da yer aldı.Jhalak Dikhhlaja adlı dans realite şovuna da katıldı ve altıncı sezonu kazandı. Yeni tarihi dizi Kunal Kapoor’un da ilk dijital dizisi. Dizi bir imparatorluğun yükselişini anlatıyor.

Drashti Dhami tarihi dizi ile geliyor
Drashti Dhami tarihi dizi ile geliyor
Bu tür gösteriler daha önce Hint dijital platformlarında görülmedi. Yapımcılar bunun Hindistan’da şimdiye kadar yapılmış en büyük ve en görkemli gösteri olduğunu iddia ediyor.  Gösteri, Padmaavat’ta yardımcı yönetmen olan Mitakshara Kumar tarafından ortaklaşa yönetiliyor. 


The Empire dizinin oyuncuları ve karakterleriBabur karakterini Kunal Kapoor
Khanzada Begüm karakterini Drashti Dhami 
Shabana Azmi karakterini Esan Daulat
Rana Sanga karakterini Srijan Srivastava Maharana
Sultan İbrahim Lodhi karakterini Dino Morea canlandıracak.

Yorum Bırakın