Hint Magazin Öne Çıkan

Aşk Bir Rüya 2 geliyor netleşti 

Aşk Bir Rüya 2 geliyor netleşti 

Peki Jigyasa Singh dizide yer alacak mı? Oyuncu neler dedi? Şuanda hindistanda gösterimde olan Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki Hint dizisinde Heer karakterini canlandıran hintli oyuncu Jigyasa Singh’in Thapki Pyar Ki sezon 2 de Baş rolde yer alacağı söylendi. Peki oyuncu bu konuda ne dedi.

Jigyasa Singh: “Evet Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya 2 den bana teklif geldi. Yapımcılar yine başrolde yer almamı istiyor. Ama şuan Shakti dizisinde baş rolde yer alıyorum. Eğer Thapki 2’den gelen teklifi kabul edersem Shakti dizisini bırakmam gerekir. Çünkü aynı anda iki dizide baş rolde oynayamam. Bu benim için zor bir süreç çünkü bir karar vermem gerekiyor.” Dedi.

Aşk Bir Rüya 2 geliyor netleşti 
Aşk Bir Rüya 2 geliyor netleşti 


Oyuncu ayrıca: “Thapki Pyar Ki benim ilk televizyon dizimdi. Bende yeri çok ayrı. Ama Shakti dizisindeki karakterim de izleyici tarafından çok sevildi. Ve bunun olması için gerçekten çok çalıştım. Thapkinin yeni sezonunda yer alıp almayacağım bir kaç gün içinde kesinleşecek. Dizide yer almayacak olursam yapımcılara ve ekibe bol şans dileyeceğim.” Dedi.

Yani Evet Aşk Bir Rüya 2 Thapki Pyar Ki  sezon 2 çekilecek. Jigyasa Singh’e de baş rol için teklif gitti. Sonuç bir kaç gün içinde netlik kazanacak. Dizide yer alan Manish Goplani, Ankit Bathla, Monica Khanna gibi oyuncular dizide yer alacak mı? Şuan bu konuda her hangi bir bilgi yok. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!