Hint Magazin Öne Çıkan

Sriti Jha: “kim olduğumu bilmiyorum” dedi

Sriti Jha: “kim olduğumu bilmiyorum” dedi


2014 yılından beri Sriti Jha, Kumkum Bhagya’da Pragya karakterini canlandırıyor. Oyuncuyla samimi bir sohbette, dizideki zaman sıçraması hakkında konuşuldu. Sriti, “Pragya’nın kişiliğinin basit, alçakgönüllü, sevecen yönlerini yedi yıl boyunca keşfettikten sonra, şimdi daha şık, kendinden emin, bir karakter sergilemeye geçiyorum ve bu benim için bir oyuncu olarak gerçekten heyecan verici” dedi.


Pragya’nın dizideki dönüşümünden bahsederken “İzleyiciler karakterimin başka bir ülkede çok uluslu bir şirkette güçlü bir kurumsal profesyonele dönüştüğünü görecekler. Karaktere yeni bir bakış açısıyla yaklaşmayı dört gözle bekliyorum ve karakterimin hakkını vereceğimi düşünüyorum. Karakterim dışarıdan bakıldığında bir patron, her şeyi kontrol eden bir hanımefendi gibi görünse de, gözleriyle zaman zaman acısını dışa vuran, içten içe derin bir ıstırap çeken biri.”

 Oyuncu uzun süredir dizide yer alıyor. Peki hiç diziyi bırakmak istedi mi? 


Sriti jha bu soruya şöyle cevap veriyor “Takım o kadar iyi ki işe gitmek aileye gitmek gibi olduğu için hiç bırakmayı düşünmedim. Her gün bu harika insanlarla bir araya gelmeyi seviyorum. Kimi oyuncular ayrıldı kimi diziye yeni katıldı. Ama herkesle çekim yapmak harika. Tekrar tekrar işe gitmek istiyorum. Bir gün dizi bitebilir ama bitene kadar en iyi şekilde bundan yararlanmak istiyorum.”

Sriti Jha: "kim olduğumu bilmiyorum" dedi
Sriti Jha: “kim olduğumu bilmiyorum” dedi Kişisel cephede, Sriti her zaman düşük bir profil tutmayı tercih etti ve nadiren hayatı hakkında konuşuyor.  Ona gerçek Sriti’nin nasıl olduğunu sorulduğunda oyuncu “canım bilmiyorum!  Muhtemelen bu yüzden düşük bir profil tutuyorum.  Gerçek Sriti’nin kim olduğunu kendim bile çözemedim. Ben başka biriydim, şimdi başka biriyim ve gelecekte daha gelişmiş bir insan olmayı umuyorum.” dedi.

Yorum Bırakın