Hint Magazin Öne Çıkan

Drashti Dhami röportaj

Drashti Dhami röportaj

Drashti Dhami yüksekten uçuyor. Nikkhil Advani imzalı The Empire ile dijital platformda çıkış yapan oyuncu, “insanların sıkı çalışmanızı takdir etmesinin güzel bir duygu” dedi.

Dizide Babur’un kız kardeşi Khanzaada karakterine aldığı tepkilerin tadını çıkaran Dhami, bunaldığını söylüyor.  “Pek çok insan gösteriyi ve performansımı sevdiklerini söyleyerek mesaj attı ve aradı. Gösteriyi bitirdiğim ve pandeminin ortasında bir proje aramak zorunda olmadığım için  rahatdım. Şovda iki yıl çalıştık ve çalıştığında bir patlama oldu.  Yaptığım şeyden gurur duyuyorum” dedi.

Drashti Dhami, TV’de önemli bir isim olmasına ve Madhubala, Yalancı Bahar, Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim gibi bir çok dizide yer almasına rağmen, yakın arkadaşlarının çoğunun onun dizilerinin hiçbir bölümünü izlemediğini, ancak webdeki ilk çıkışı ile gözlerin kendisine çevrildiğini söyledi.

Drasti “Televizyonu seviyorum ve televizyondaki çalışmalarım sayesinde buradayım, ben neysem oyum.  Ancak birçok insan dizi izlemiyor. Web dizilerinin benim gibi birçok aktör için yeni ve harika bir yol olmasına sevindim.  Bununla birlikte, bir TV programı yapmak ve izleyicilerin dikkatini her gün televizyonda tutmak büyük bir sorumluluktur.” dedi.

Netizenler, gösteriyi ünlü uluslararası şov The Game of Thrones ile karşılaştırdı, ancak Drashti Dhami aynı fikirde değil.  “Tarihimiz çok farklı olduğu için şovumuz aynı değil.  Tabii ki, evrensel olarak beğenilen bir şovla karşılaştırıldığında her zaman bir iltifattır.  Bizim elde ettiğimiz şey, diğer Hint şovlarına kıyasla en iyi şovlardan birini yapmış olmamız. Ben gösterilen sevgiden dolayı zirvedeyim.” 

Drashti Dhami röportaj
Drashti Dhami röportaj

TV’den bazı aktörler dijital ortama geçiş yaptı.  Birçoğu fırsatların tadını çıkarırken, bir çoğu TV de mücadele veriyor.  Drashti bu konuda “İnsanlar bana ‘TV aktörlerinin mücadelesi hakkında ne hissediyorsunuz?’ diye sordu. Bu kelimeyi sevmiyorum ve onlara kullanmamalarını söylüyorum. Televizyon beni bir isim yaptı ve televizyonda bulduğum tüm fırsatlar için minnettarım.” Dedi.

Ve devam etti: “Bir karakteri yıllarca sürdürmek zordur ve her gün televizyona çıkmaya devam etmek övgüye değer.  Birçok oyuncu için TV bilinçli bir karardır ve vazgeçmemeyi tercih ederler.  Ve neden televizyon da yer almasınlar ki? Oyuncular her projede çeşitli roller oynayabir. TV dizilerinde de yer alabilirler web dizilerinde de.” dedi.

Yorum Bırakın