Hint Magazin

Bir Garip Aşk oyuncularından yeni haber 

Bir Garip Aşk oyuncularından yeni haber 

Kanal 7’nin ilk göz ağrısı olan Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk hint dizisinin oyuncuları şuan neler yapıyor?

Barun Sobti 

Hintli oyuncu Barun Sobti en son Sanaya Irani ile bir araya geldi. Ve oyuncu en son 200 halla ho da yer aldı.

Sanaya Irani 

Bir Garip Aşk da Khushi Karakterini canlandıran hintli oyuncu herhangi bir projede yer almıyor. En son bir fotoğraf çekiminde yer alan oyuncu. Eşiyle tatil yapmaya tercih ediyor.

Akshay Dogra 

Bir Garip Aşk da Akaş karakterini canlandıran hintli oyuncu zaman zaman sanaya irani, Barun sobti ve diğer ekiple bir araya geliyor. Genelde ailesi ile vakit geçirmeyi tercih ediyor. Sanaya Irani geçtiğimiz günlerde oyuncunun 40. Yaş gününü kutladı

Dalljiet Kaur

Anjali Singh Raizada karakterini canlandıran hintli oyuncu herhangi bir projede yer almıyor. İnstagram kanalından ürün tanıtımları yaparak para kazanıyor.

Abhaas Mehta

Şiyam karakterini canlandıran hintli oyuncu spor yapıp evde eşiyle zaman geçirmeyi seviyor. Fırsat buldukça Bir Garip Aşk oyuncuları ile bir araya geliyor. En son Barun Sobti’nin kızının Doğum gününe katılmıştı.

Deepali Pansare

Payal karakteri ile tanınan oyuncu şuan herhangi bir projede yer almıyor. Evli ve bir çocuk annesi olan Deepali doğum kilolarından da kısa zamanda kurtuldu.

Bir Garip Aşk oyuncularından yeni haber 
Bir Garip Aşk oyuncularından yeni haber 

Sana Makbul

Lavanya Kashyap karakteri ile tanıdığımız oyuncu Khatron Ke Khiladi 11 de yer aldı. Vishal Aditya Singh ile zaman geçiren oyuncu sevgili oldukları ile ilgili çıkan dedikodulara biz sadece arkadaşız yanıtını verdi. Şuan tatil yapan oyuncu herhangi bir projede yer almıyor.

Karan Goddwani

Nand Kishore Enkey karakteri ile tanınan oyuncu sadece fotoğraf çekimlerinde yer alıyor. Herhangi bir projesi yok. Ama oyuncuyu Diya Aur Baati Hum Can Yoldaşım hint dizisinde Vikram karakteri ile göreceğiz. 

Madhura Naik

Sheetal Kapoor karakteri ile tanıdığımız oyuncu sadece fotoğraf çekimlerinde yer alıyor. Herhangi bir dizide yer almıyor. Bazı yardım kampanyalarına destek veriyor. Oyuncu hala bekar. 

Yorum Bırakın