Hint Magazin Öne Çıkan

Drashti Dhami Kore dizisi ile geliyor

Drashti Dhami Kore dizisi ile geliyor

Yalancı Bahar Madhubala ve Yaralı Kalbim Get Hui Sabse Parayi gibi diziler ile tanınan oyuncu yep yeni dizisi ile geliyor.

Hintli oyuncunun yeni dizisi Duranga Drashti Dhami dizide Gulshan Devaiah ile birlikte yer alıyor. Kore draması Flower of Evil’in yeniden uyarlaması olan Duranga hint televizyon kanalı  ZEE5’de izleyici ile buluşacak. Dizinin Fragmanı çıktı. Dizinin yönetmenleri Pradeep Sarkar ve Aijaz Khan.

Fragman Drashti’nin canlandırdığı Müfettiş Ira ve kocası Sammit Patel ile başlıyor. Sammit’in bir seri katil olduğu ortaya çıkana kadar ikisinin kızlarıyla mükemmel bir hayatı var gibi görünüyor. Fragman, Ira’nın kocasının karanlık tarafını keşfettiğini gösteriyor.

Serinin giriş yazısı ise şöyle: “Mükemmel bir koca ve mükemmel bir baba mı? Yoksa mükemmel bir yalancı mı? Sammit ve Ira’nın karanlık bir geçmiş ve bir dizi cinayetle dolu mükemmel yaşamını sarsan olaylara tanık olun.”Kore dizilerinin yakın bir takipçisi olan Drashti Dhami, kendisine bir Kore dizisinin ilk Hint uyarlaması teklif edildiğinde çok heyecanlandı.

“Beni Duranga’ya çeken şey, harika bir hikaye oluşturan tüm unsurları bir araya getiren ilgi çekici senaryosuydu. Alışılmadık bir aşk hikayesinden ve görünüşte mükemmel bir aileden gizli, çarpık bir yola ve bir dizi suçun ortaya çıkmasına kadar. Duranga’da her şey var. Ayrıca ilk defa bir polisi oynuyorum, bu yüzden rüya gibi bir oyuncu kadrosu ve ekibiyle rüya gibi bir rol” dedi.

Drashti Dhami Kore dizisi ile geliyor
Drashti Dhami Kore dizisi ile geliyor

Sammit karakterinden bahseden Gulshan Devaiah, “Gördüğümüz şey göründüğü gibi değil mi? Bu tek cümleyle Sammit, ama bu karakter çok daha karmaşık ve gri yani olumsuz ve Sammit sıra dışı bir şekilde karmaşık ve her türlü kötü bir karakter. Ailesini çok seviyor ama bir geçmişi var, eğer ortaya çıkarsa onları kendisinden uzaklaştırabilir ve bu yüzden ailesini bir arada tutmak için ne gerekiyorsa yapmalı.” 

Başrollerinde Abhijit Khandkekar, Barkha Sengupta, Rajesh Khattar, Divya Seth ve Zakir Hussain’in de yer aldığı Duranga, 19 Ağustos’tan itibaren hint kanalı ZEE5’te yayınlanacak.

Yorum Bırakın