Hint Magazin Öne Çıkan

Helly Shah “Kadın Sünneti” damga vurdu.

Helly Shah “Kadın Sünneti” damga vurdu.

Aktör Helly Shah geçtiğimiz günlerde Zibah ​​adlı filminin ‘Hindistan’dan Los Angeles’ta gösterime giren en iyi üç filmden biri olduğunu ve Oscar’a hak kazandığını duyurdu.

Oyuncu bu konuda şöyle dedi. “Bu, başlı başına bir ölçüt. Los Angeles’ta gösterilmek, Oscar’a hak kazanmak harika bir duygu. Hiç birimiz buraya kadar varacağımızı hayal etmemiştik. Tüm film için büyük bir olay. Bunun bir parçası olmaktan büyük gurur duyuyorum” Filmi şimdilik sadece Los Angeles’ta gösterilmiş olsa da, aday listesine bile girmesi uzun zaman alıyor.

“Bu uzun bir koşu! Sadece buraya bile ulaşmak bizim için çok önemli. 2500 film arasından üç filmden biriyiz, yani bu büyük bir haber. Umarım seçilir ve insanlar onu sever. Bu küçük zaferleri kutluyoruz. Filmi yapmaya başladığımızda böyle bir şeyin olacağını tahmin etmemiştik. Bu, tüm takım için büyük bir başarı.” 

Zibah filminin konusu ‘kadın sünneti’ üzerine kuruludur ve hely Shah, bu eleştirilen filmin ardından daha fazla film ve proje geleceğini umarken, “büyük bir memnuniyet, gurur ve mutluluk duygusuna” sahip.

Helly Shah "Kadın Sünneti" damga vurdu.

Helly “Bunun bir parçası olmayı seçtiğim için mutluyum. Bu projeyi seçmek kariyerimde değer taşıyor. Huzurla uyuyorum” diye bitirdi.

Helly Shah Swaragini Bıçak Sırtı hint dizisi ile kanal 7 ekranlarında sevenleri ile bulunmuştu. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!