Hint Magazin Öne Çıkan

Depali Pansare hayatım değişti dedi.

Depali Pansare hayatım değişti dedi.


Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk’ın Payal’ı Depali Pansare hakkında haber. 


Bir garip aşk Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon hint dizisinde sanaya irani ‘nin canlandırdığı khushi karakterinin kız kardeşi Payal karakterini canlandıran oyuncu Depali Pansare 3 yıl sonra ekranlarq geri dönmüştü. Oyuncu Aai Kuthe Kay Karte dizisinde Sanjana Dixit karakterini canlandırıyordu. Ama bazı sebeblerden dolayı diziden ayrıldı ve yerine hintli oyuncu Rupali Bhosale geçti. 

Oyuncu’nun yeni dizisindeki karakteri ise şöyle hikaye ev hanımı bir annenin etrafında dönuyor. Ancak zamanla ailesi onu hafife almaya başlıyor. Deepali, dizide kahramanın arkadaşı Sanjana’yı karakterini oynuyor. Oyuncu karakteri için “Bağımsız, hırslı ve kariyer odaklı bir kadını oynuyorum” demişti. Hint dizisi Masum Saath Nibhaana Saathiya oyuncularının gerçek sevgilileri ve eşleri.


Depali Pansare 2014 yılında uzun süredir bir bankacı olan Suveer Safaya ile evlendi. Daha sonra anne olan oyuncu televizyon sektörüne üç yıllık bir ara verdi. Çiftin Ruaan adlı bir erkek bebekleri var. Deepali, “2016’da hamile kaldım ve bazı reklam filmleri için çekimler  yaptım. Sonra üç yıl ara verdim. Bebeğim benim önceliğim ve tekrar işe koyulmadan önce biraz büyümesini istedim. Sehban Azim Özel Röportajı Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki hint dizisinde Kabir Kathyal karakterini canlandıran oyuncu Sehban Azim ile özel röportaj

Depali Pansare hayatım değişti dedi.
Depali Pansare hayatım değişti dedi.

Hayatım annelikle 180 derece değişti ve şimdi daha sabırlı ve sorumlu hale geldim. Bu deneyimin bir sanatçı olarak gelişmeme de yardımcı oldu” dedi. Oyuncunun yeni dizisinden neden ayrıldığı bilinmiyor.

Yorum Bırakın