Hint Magazin Öne Çıkan

Karan Goddwani Evlendi. Bir Garip Aşk 

Karan Goddwani Evlendi. Bir Garip Aşk 

Karan Goddwani Evlendi. Bir Garip Aşk Karan Goddwani Evlendi. Bir Garip Aşk 


Kanal 7’nin sevilen hint dizisi Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk oyuncusu Karan Goddwani hakkında haber. 


Karan Goddwani Evlendi. Bir Garip Aşk Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon hint dizisinde arnav singh raizada karakterini canlandıran barun Sobti’nin kuzeni  Nand Kishore karakterine hayat veren yakışıklı hintli oyuncu Karan Goddwani evlendi. Oyunsunun dizide khushi karakterinin canlandıran sanaya irani ile de çok iyi bir bağı vardı. 

Oyuncu bir garip aşk dizisinden sonra Diya Aur Baati Hum dizisi ile de adından söz ettirdi. Karan Goddwani, uzun süredir sevgilisi olan Tanya Singh ile evlilik resimlerini de sosyal medya hesabı ile hayranlarıyla paylaştı. Hint dizisi Masum Saath Nibhaana Saathiya oyuncularının gerçek sevgilileri ve eşleri.  

Karan Goddwani Evlendi. Bir Garip Aşk 
Karan Goddwani Evlendi. Bir Garip Aşk 

Diya Aur Baati Hum dizisinde Vikram Rathi karakterini canlandıran oyuncu Karan Goddwani  artık evli bir adam. İkili düğünlerini Mumbai’de yaptı. Törene aileleri ve yakın arkadaşları katıldı. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Tatlı Bela oyuncusu Sameer Sharma İntihar etti. 


Kariyer cephesinde Karan, televizyon kariyerine Jugni Chali Jalandhar şovuyla başladı. Rang Badalti Odhani, Sanjog Se Bani Sangini, Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ?, Chhal-Sheh Aur Maat, Diya Aur Baati Hum, Kasam Tere Pyaar Ki, Agnifera ve daha pek çok dizide yeraldı. Karan, Diya Aur Baati Hum’daki Vikram Rathi rolüyle popülerlik kazandı. En son Agniphera’da Kishan rolünü oynarken görüldü.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!