Hint Magazin Öne Çıkan

Corona virüse yakalanan hintli oyuncular

Corona virüse yakalanan hintli oyuncular


Bir Garip Aşk Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon da Arnav karakterini canlandıran hintli oyuncu Barun ve Khushi Karakterini canlandıran Sanaya irani corona virüse yakalnmadı. Bu arada Barun Sobti yeni filmi 200 Halla Ho filmi için çekim yapıyor. Sanaya ırani ise eşiyle tatil yapmaya devam ediyor.

Tutku Beyhadh hint dizisinde Maya karakterini canlandıran hintli oyuncu Jennifer Winget Corona virüse yakalandı. Oyuncu Come M dizisinin 2 sezonu için çekimlere başlayacaktı. Çekim öncesi yapılan covid 19 testi pozitif çıktı. Şuan sağlık durumu iyi. Tutuku hint dizisinde Arjun karakterini canlandıran hintli oyuncu Kushal Tandon ise corona virüse yakalanmayan oyunculardan. Kushal şuan herhangi  bir projede yer almıyor.

Benimsin Beintehaa hint dizisinde Aliya karakterini canlandıran Preetika Rao corona virüse yakalnmadı. Aynı şekilde rol arkadaşı Zain Osman Abdullah karakterini canlandıran Harshad Arora da coronaya yakalanmayan oyunculardan.

Corona virüse yakalanan hintli oyuncular
Corona virüse yakalanan hintli oyuncularSensiz Olmaz Rangrasiya hint dizisinde Rudra Pratap Ranawat karakterini canlandıran hintli oyuncu Ashish Sharma da coronaya yakalanmayan oyunculardan.

Uttaran Kördüğüm de Ichcha karakterini canlandıran Tina dutta da coronaya yakalanmadı. Şuan yeni bir projesi olmayan oyuncu sadece fotoğraf çekimlerinde yer alıyor. Kordugumde tapasya karakterini canlandıran Rashami Desai de corona ya yakalanmadı. 

Yaralı Kalbim Geet Hui Sabse Parayi hint dizisinde Maan karakterini canlandıran Gurmeet Choudhary ve eşi corona virüse yakandı ve atlattı. Yaralı Kalbim’de Geet karakterini canlandıran hintli oyuncu Drashti Dhami coronaya yakalanmadı. Şuan oyuncu tarihi bir dizi olan The Empire de yer alıyor.

Madhubala Yalancı Bahar hint dizisinde Arkey karakterini canlandıran hintli oyuncu Vivian Dsena da corona virüse yakalanmayan oyunculardan.

Kum Kum Bhagya Ah Kalbim de Pragya karakterini canlandıran hintli oyuncu Sriti Jha coronaya yakanmadı. Dizide Abhishek Mehra karakterini canlandıran Shabir Ahluwalia da coronaya yakalanmadı.Güz Masalı Dill Se Dil Dua sobagyavati Bava hint dizisinde Viraj Dobriyal karakterini canlandıran Karanvir Bohra corona virüse yakalanmadı. Dizide Raghavendra Pratap Singh karakterini canlandıran Harshad Chopda da coronaya yakalanmadı.

Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki hint dizisinde thapki karakterini canlandıran hintli oyuncu Jigyasa Singh ailesi ile birlikte coronaya yakalandı. Ve hastalığı atlattı.
Dizide Bihaan Pandey karakterini canlandırdı hintli oyuncu Manish Goplani coronaya yakalanmadı. Aynı şekilde dizide Dhruv Pandey karakterini canlandıran Ankit Bathla da coronaya yakalanmadı.

Bıçak Sırtı Swaragini hint dizisinde Swara karakterini canlandıran Helly Shah coronaya yakalnmadı. Dizide Ragini karakterini canlandıran Tejasswi Prakash da coronaya yakalanmadı. Dizide Sanskaar karakterini canlandıran Varun Kapoor da coronaya yakalanmadı.
Ama dizide Lakshya karakterini canlandıran Namish Taneja ailesi ile corona virüse yakalanan ve hastalığı atlatan oyunculardan. 

Tatlı Bela Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir hint dizisinde Asta karakterini canlandıran Shrenu Parikh corona virüse yakalandı ve hastalığı atlattı. Dizide Shlok karakterini canlandıran hintli oyuncu Avinash Sachdev coronaya yakalnamadı.

Deli Divane Bidaai hint dizisinde Sadna karakterini canlandıran Sara khan coronaya yakalandı ve atlattı. Dizide Ragini karakterini canlandıran Parul Chauhan
Coronaya yakalnamadı. Dizide Alekh karakterini canlandıran Angad Hasija coronaya yakalanmadı. Dizide Ranvir karakterini canlandıran Kinshuk Mahajan’da coronaya yakalanmadı.

Sev Yeter Yeh Hai Mohabbatein da Ishita ve Raman karakterlerini canlandıran Divyanka Tripathi ve Karan Patel coronaya yakalanmayan oyunculardan.

İkimizin Yerine Balika Vadhu hint dizisinde Anandi karakterini canlandıran Toral Rasputra Corona virüse yakalandı. Shiv karakterini canlandıran Sidharth Shukla ve Jagdish karakterlerini canlandıran Sashank Viyas corona virüse yakalnmadı.

Masum Saath Nibhaana Saathiya da Gopi karakterini canlandıran Devoleena Bhattacharjee  ve Ahem Modi karakterini canlandıran Mohammad Nazim corona virüse yakalanmadı.

Yeni hint dizi olan Aşk Yakar Zindagi Ki Mehek de Mehek karakterini canlandıran Samiksha Jaiswal ve 

Shaurya karakterini canlandıran Karan Vohra corona virüse yakalanmadı.


Baş Tacım Pavitra Rishta hint dizisinde Archana karakterini canlandıran Ankita Lokhende de corona virüse yakalanmayan oyunculardan.


Can Yoldaşım Diya Aur Bati Ham hint dizisinde Sandhya karakterini canlandıran Deepika Singh ve Sooraj karakterini canlandıran Anas Rashid corona virüse yakalanmadı.

Yorum Bırakın