Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Manish Aşk Bir Rüya 2’de

Jigyasa Manish Aşk Bir Rüya 2’de

Jigyasa Singh ve Manish Goplani Aşk Bir Rüya 2’de.Sevilen hint dizisi Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya’nın hindistanda ikinci sezonu çekilmeye hazırlanıyor.

Dizinin birinci sezonunda yer alan Jigyasa Singh ve Manish Goplani’ye teklif gitti. Peki oyuncular ne cevap verdi. Jigyasa Singh kendisine gelen Aşk Bir Rüya 2 teklifini kabul etti. Jigyasa Singh, Thapki Pyar Ki’de Thapki ve Bani’nin ikili rolünü oynamasıyla tanındı. Bu dizisinden sonra bir kaç hint dizisinde daha rol aldı.

Oyuncu şuan ise Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki Hint dizisinde yer alıyor. Ama bu dizinin yakında final yapacağı konuşuluyor. Eski dizilerden Balika Vadhu, Sasural Simar Ka, Pavitra Rishta gibi diziler 2. Sezonu ile geri dönüş yaptı.

Jigyasa, Manish Aşk Bir Rüya 2'de
Jigyasa Singh Manish Goplani

Şimdi ise sıra Aşk Bir Rüya da. Thapki Pyar Kii’de Thapki karakteriyle ün kazanan TV oyuncusu Jigyasa Singh, dizinin 2. Sezonunda yine başrolde yer alacak. Hatta oyuncu çekimlere başladı bile. Evet doğru duydunuz bir kaynağa göre, Jigyasa Shakti-Astitva Ke Ehsaas Ki’deki son günü için çekim yaptığını ve yeni dizisi için çekimlere başladığını belirtti. Türünün tek örneği olan Shakti dizisi önümüzdeki ayın başlarında yayından kaldırılacak.

Hintli oyuncu Arup Paul’da Thapki Pyar Ki sezon 2 kadrosunda yer alacak. Söylentilere göre Jaya Bhattacharya da teklifi kabul etti. Ancak Manish Goplani kendisine gelen teklifi henüz kabul etmedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!