Hint Magazin Öne Çıkan

Can Yoldaşım seti karıştı

Can Yoldaşım seti karıştı

Diya Aur Baati Hum Can Yoldaşım hint dizisinin Yönetmeni diziden ayrıldı. Söylentilere göre dizinin yönetmeni Rohit Goyal Surac karakterini canlandıran hintli oyuncu Anas Rashid ile de tartıştı.

Dizinin Yönetmeni Rohit Goyal ile Deepika Singh Can Yoldaşım çekimleri sırasında birbirlerine aşık olup evlendiler. Deepika Rohit ile evli olduğu içinde yönetmen tarafından kayırıldığı söylendi. Deepika Singh sette son zamanlarda kayırıldığı için set arkadaşları ona tavır aldı. Söylentilere göre oyuncu geç rapor veriyor ve setten erken çıkmasına da izin veriliyordu. Bu göze batmaya başlayınca Surac karakterini canlandıran Anas raşit ile de bir tartışma yaşadı. Ama Rohit bu söylentileri yalanladı.

Yeni bir dizinin yönetmenliğini yapmak için bu diziyi bıraktığını söyledi. Rohit: “Son iki aydır yeni dizi için planlama yapıyorum ve şimdi ön prodüksiyonun ortasındayız. Bu ay çekimlere başlayacağız, bu yüzden Diya Aur Baati Hum’u bırakma kararı aldım” dedi.

Can Yoldaşım seti karıştı
Can Yoldaşım seti karıştı

Rohit’e Deepika Singh’i kayırıp kayırmadığı sorulduğunda: “Gelip her oyuncunun doldurması gereken giriş günlüğünü kontrol etmeni öneririm. Diğerlerinden daha çok çalıştığını göreceksin. Biz çıkarken bile, insanlar onu işaret etmesin diye çok çalışırdı. Ve şimdi, evlendikten sonra, bile aynısını yapıyor. Bu hikayeler dedikodudan başka bir şey değil.” dedi.

Goyal, Anas Rashid ile yaşadığı tartışma hakkında ‘tartışmanın’ sadece bir ‘yanlış anlama’ olduğunu söyledi. “Anas, onun hakkında birine bir şey söylediğimi düşündü ama söylemedim. Onunla oturtup konuştum ve her şey yoluna girdi. Anas ile iyi bir iş ilişkim var.” diyerek bitirdi.

Yorum Bırakın