Hint Magazin Öne Çıkan

Anas Rashid “geri döncem” dedi.

Anas Rashid “geri döncem” dedi.

En son Diya Aur Baati Hum’da Can Yoldaşım da yer alan Anas Rashid, neredeyse beş yıldır şov dünyasından uzak.  Kariyerine Kahiin To Hoga ve Prithviraj Chauhan gibi dizilerle başlayan oyuncu Diya Aur Baati Hum Can Yoldaşım ile popülerlik kazandı. 

Dizi sona erdikten sonra ise Heena Iqbal evlendi ve iki çocukları oldu. İsimleri  Aayat ve Khabib oldu. Oyuncu şu anda ailesiyle birlikte memleketi Malerkotla’da da yaşıyor.

Anas Rashid neden yeni bir dizide yer almıyor?

Anas şöyle dedi “Salgın işe dönmemenin ana nedenlerinden biri oldu. Kızım Aayat 2019’da doğdu ve kısa bir süre sonra pandemi paşladı. Yani,  Mumbai’de vakalar arttığı için memleketime taşındım. İlk çocuğum olduğunda babalık molası vermeye karar verdim.” Dedi ve devam etti.

“Bir yıl sonra oğlumuz Khabib doğdu bundan kısa süre sonra da Covid 19 ortaya çıktı. Bu yüzden bu zamanlarda seyahat etmenin ve çalışmaya başlamanın güvenli olduğunu düşünmüyorum. Çocuklarım çok küçük ve ebeveynlerim yaşlanıyor. Bu yüzden sürekli enfeksiyon kapma korkum vardı, bu yüzden işten uzak duruyorum.”

Müslüman hintli oyuncu Anas Rashid, işler düzelir düzelmez işe geri döneceğini de söyledi. 

Anas Rashid "geri döncem" dedi.
Anas Rashid “geri döncem” dedi.

“Çocuklarımla kaliteli bir hayatın tadını çıkarıyorum ve onlarla cenneti yaşıyorum. Evet, işe dönmem gerekiyor, çocuklarım için para kazanmam gerekiyor ama onları gördüğümde gitmek içimden gelmiyor. Özellikle bu salgın sırasında. Ama işler düzeldiğinde Mumbai’ye geri döneceğim” dedi.

Diya Aur Baati Hum’dan sonra, bazı iyi dizi teklifleri aldım ama kabul etmedi. “Evlendikten sonra çocuklarım doğdu. O yüzden işten uzak durdum ama şimdi çalışmayı özlüyorum. Ayrıca bir zamanlar oyuncu olan sonuçta her zaman oyuncu, bu yüzden aklımda başka bir meslek yok” dedi.

Yorum Bırakın