Hint Dizileri Öne Çıkan

Can Yoldaşım hint dizisi konusu oyuncuları

Can Yoldaşım hint dizisi konusu oyuncuları

Kanal 7 yeni bir hint dizisiyle daha geliyor. Yeni hint dizisinin orijinal adı Diya Aur Baati Hum kanal 7 diziyi Can Yoldaşım adı ile izleyicisiyle buluşturacak. Dizinin kanal 7’de fragmanı verilmeye başladı. 


Dizi hindistanda Star Plus kanalında 29 Ağustos 2011 ile 10 Eylül 2016 tarihleri arasında yayınlandı.
Dizinin toplam bölüm sayısı: 1.487 
Türü: Aile,dram,rantizim
Başrol oyuncuları: Anas Rashit ve Deepika SinghCan Yoldaşım hint dizisinin konusuHırslı ve eğitimli Sandhya Kothari, babası Arvind için polis olmak istiyor. Bu hayalini gerçekleştirmek istiyor. Sandhya eğitimli ve basit bir hayatı olan biri. Sooraj Rathi ise usta şekerlemeci olan Rajasthan’da yaşayan orta sınıf bir ailenin oğlu. 


Sandhya ailesini bir terör saldırısında kaybeder. Artık hayalleri ve özlemleri yoktur. Abisi Ankur ise onu Sooraj ile evlendirmek ister. Sooraj’ın annesi Santosh’un basit iyi eğitimli olmayan ama mükemmel bir ev hanımı becerilerine sahip bir gelin istediğini öğrenir. Santosh’a Sandhya’nın eğitim seviyesi hakkında yalan söyler. Ve Sandhya ve Sooraj’ın evliliğini düzenler. 


Sandhya ise evlilik için eğitiminden ve hayallerinden vazgeçer. Kısa süre sonra eğitimli biri olduğu ve yemek yapmayı bilmediği ortaya çıkar. Santosh bunu öğrenince onu evden gönderir. Santosh bir çok zorlukls yüzleşir. Ama eşi Sooraj onun hayallerini öğrenir onun yanında durup hayallerini gerçekleştirmesine destek olmaya çalışır. 

Can Yoldaşım hint dizisi konusu, oyuncuları
Can Yoldaşım hint dizisi konusu oyuncuları

 


Dizide tanıdık oyuncu varmı? Evet var Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim’de Dev karakterini canlandıran hintli oyuncu Abhinav Shukla dizide Om Rathi karakterini canlandırıyor.

Bıçak Sırtı Swaragini hint dizisinde swara karakterini canlandıran hintli oyuncu Helly Shah dizide Shruti karakterini canlandırıyor.


Masum hint dizisinde Vidya karakterini canlandıran Sonam Lamba dizide Shalu karakterini canlandırıyor.


Konuk oyuncu olarak ise; 

Yaralı Kalbim’de Maan karakterini canlandıran Gurmeet Choudhary ve eşi Debina Banerjee, Masum Saath Nibhaana Saathiya dizisindeki Gopikarakteri ile Devoleena Bhattacharjee, Salman khan, Shahrukh Khan,Aamir Khan yer alacak.

Yorumlar

  • kanal 7 ye çok kırgınım kızgınım aşk yakar dizisini ne zaman verecekler ne kadar daha bekliycez biz izleyicilere çok büyük saygısızlık çok ayıp dürüstçe sizlerden aşk yakar dizisini istiyoruz zindahi mehek dizisini 15 30 a yakışır

Yorum Bırakın