Hint Dizileri Öne Çıkan

Can Yoldaşım hint dizisi yayın tarihi

Can Yoldaşım hint dizisi yayın tarihi


Kanal 7 büyük ses getiren Hint dizilerine bir yenisi daha ekledi. Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar hint dizisinin yayın Tarihi henüz belli olmasada kesinlikle kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. 


Ama Kanal 7’nin yeni duyurduğu hint dizisi Can Yoldaşım Aşk Yakar hint dizisinden daha erken yayınlanacak. Saath Nibhaana Saathiya Masum hint dizisi finale doğru gidiyor. Ve Can Yoldaşım hint dizisi Masum dizisi bittikten sonra yayınlanacak. Yani Can Yoldaşım hint dizisi 30 Temmuz tarihinde Cuma gününden itibaren her gün 15:30’da Kanal 7’de yayınlanmaya başlayacak.


Can Yoldaşım hint dizisinin  orijinal adı Diya Aur Baati Hum. Dizi Hindistan’da Star Plus kanalında 29 Ağustos 2011 tarihinde gösterime girmişti. İlk bölümlerde düşük reytingle başlayan dizi sonrasında yüzselişe geçti. Dizi uzun soluklu hint dizilerinden biri son bölümü 10 Eylül 2016 tarihinde yayınlandı. Can Yoldaşım hint dizisinin toplam bölüm sayısı 1.487. Peki dizi ülkemizde kaç bölüm sürecek. Hindistanda  20 – 23 dakikalık  bölümler halinde yayınlanan dizi Türkiye de 3 bazeb 4 bölüm birleştirilerek veriliyor. Bu yüzden dizinin ülkemizde 500 bölüme yakın sürmesi bekleniyor. 

Can Yoldaşım hint dizisi yayın tarihi
Can Yoldaşım hint dizisi yayın tarihi
Can Yoldaşım konusuHer zaman bir polis memuru olmak isteyen Sandhya’nın ailesini kaybetmesi ile hayatı değişir. Hayallerinden vazgeçip bir evlilik yapar. Ama eşi onun hayallerini farkedip ona destek olmaya çalışır. Ama Suraj’ın annesi Sandha’ya bir çok zorluk çıkarır. 


Kanal 7’nin yeni hint dizisi Can Yoldaşım’ın oyuncu kadrosunda olan bazı isimler Deepika Singh, Anas Rashid, Kanika Maheshwari, Neelu Vaghela, Gautam Gulati, Prachi Tehlan, Ashok Lokhande, Pooja Singh, Karan Goddwani, Varun Jain, Sehrish Ali, Rashmi Pitre, Surbhi Tiwari, Reem Shaikh, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar tam oyuncu kadrosunu araştırmaya devam ediyoruz.

Yorum Bırakın