Hint Magazin Öne Çıkan

Rucha Hasabnis ona destek çıktı.

Rucha Hasabnis ona destek çıktı.

Rucha Hasabnis: Devoleena Bhattacharjee, her an patlayabilecek büyük bir yanardağ gibidir!


Saath Nibhana Saathiya Masum’da Rashi Modi karakterini canlandıran Rucha Hasabnis, bi dönem Bigg Boss evinde olan Devoleena Bhattacharjee’yi desteklenmişti. Devolena Bigg Boss 14 e vekil olarak girmişti. Yani Eijaz Khan adına vekil olarak girdi. Bigg Boss evinde oyuncu Saath Nibhana Saathiya’daki Gopi bahu rolünden çok uzaktı.  Oyuncunun Bigg Boss 14 evinde  fikrini söylediği ve gerektiğinde tavır aldığı görüldü.


Masum da Devoleena ile yakın olan Rucha,  “Gopi bahu masumdu ve Rashi’nin onun üzerinde oynayacağı tüm oyunları zar zor anlıyordu.  Ama Devoleena akıllı ve ne yaptığını bilen biri.  Saçma sapan konuşmayan, güçlü ve sağduyulu bir insan. Devoleena’ya biri tavır aldığında bundan hoşlanmıyorum. Ama Devoleena herkesle savaşacak kadar güçlü bir kadın”

Rucha Hasabnis ona destek çıktı.
Rucha Hasabnis ona destek çıktı.
Rucha şöyle devam ediyor, “ Devo’nun temiz bir kalbi var ve gerçekten iyi Bigg Boss evinde her şeyi iyi idare ediyor.  O sahte değil ve gerçek benliğini gösteriyor, şovun özü de bu.  O sakin bir insandır, ancak biri ona yanlış bir şey yaparsa, o zaman bundan korkmalı  Çünkü her an patlamaya hazır bir yanar dağa dönüşüyor.” Dedi.

Yorum

  • merhabalar
    turkıyeden selamlar bızı her gun hındıstan sevıyoruz ve bızım sevdımız hınt dızılerı masum hınt dızı

Yorum Bırakın