Hint Magazin Öne Çıkan

Burun Sobti Yapımcılara sitem etti.

Burun Sobti Yapımcılara sitem etti.


Ipkknd Bir Garip Aşk oyuncusu Baran Sobti yapımcılara sitem etti. Mumbai, Dijital şovlar karanlık temalar, şiddet ve kırmızı noktalı filmlerin yanı sıra küfürlerin kullanımıyla doldu ve aktör Barun Sobti, yapımcıların daha çok neşeli hikayelere yönelmesi gerektiğini düşünüyor.


Son birkaç ayda, yayınlanan çoğu şov, aksiyon gerilim ve cinayet gizemini anlatan hikayeler. İster sinema ister web dizisinde bir tür başarılı olduğunda, yapımcılar bu türe daha fazla şov yatırmaya başladılar çünkü büyüyen bir izleyici kitlesinin yeni keşfedilen bir bölümü olduğunun farkına vardılar. Tutku hint dizisinin konusu oyuncuları.

Burun Sobti Yapımcılara sitem etti.




Barun Sobti: “başarı her zaman başkalarına benzer hikayeler yapma konusunda ilham verir, ancak bu noktada farklı hikayeleri, farklı türleri keşfetmeyi kaçırıyoruz. Odağı gerilim, aksiyon, çok fazla şiddet içeren veya taciz edici diyaloglar içeren zehirli içerikten kaydırmalı ve ilişkiler üzerine hikayeler, iyi yazılmış komediler ve drama üzerine düşünmeliyiz”dedi. Kushal Tandon kimdir?

Yorum Bırakın