Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Singh’e ne oldu?

Jigyasa Singh’e ne oldu?


Shakti-Astitva Ke Ehsaas Ki, hint dizisinde Heer karakterini canlandıran oyuncu Jigyasa Singh’in başına ne geldi?


Hintli oyuncu Jigyasa Singh’in sağlık durumu nasıl? Shakti hint dizisinde Jigyasa Singh Başrol olan Heer karakterini canlandırıyor. Dizideki erkek başrol oyuncusu ise Virat Singh karakterini canlandıran hintli oyuncu Simba Nagpal’dir.


Shakti dizisinde Heer’in kaza geçiriyor ve hastaneye kaldırılıyor.  Harak Singh ve Preeto, Heer‘i hastanede ziyaret ediyor.  Preeto, Heer’in kaza geçirmesini Virat’ın onu daha önce kaçırmasına bağlıyor. Sriti Jha kimin hakkında ne dedi? 

Jigyasa Singh'e ne oldu?
Jigyasa Singh’e ne oldu?


Virat, ise suçlanabileceğini düşündüğü için Heer’i ziyaret etmeyi ve büyüklerine bir açıklama yapmayı düşünüyor. Ama Heer’in düşmanları bitmiyor.


Bu arada Shano, Soham’a Heer’i hastanede öldürmek için oksijen maskesini çıkarmasını söylüyor.  Soham ilk başta bunu yapmaktan çekiniyor ama sonra kabul ediyor. Heer’in odasına giren Soham bir anda duygusallaşıyor ve Heer’e zarar vermekten vazgeçiyor. Heer ise soham’ın elini tutuyor. Bu arada Heer’e zarar vermek isteyen başka biri daha var. Şimdilik onun kim olduğu bilinmiyor. Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya’nın yeni çekimleri ne zaman.


Bu arada Jigyasa Singh gerçek hayatta gayet iyi ve sağlıklı bu haber shakti dizisi ile ilgili ama hayranları paniklemesin diye açıklama gereği duydum. Kendinize iyi bakın bir sonraki videoda görüşmek üzere 

Yorum Bırakın