Hint Magazin Öne Çıkan

Barun Sobti A Cold Mess

Barun Sobti A Cold Mess

Asur filminden sonra Barun Sobti ve Ridhi Dogra şimdi de A Cold Mess için tekrar bir araya geldi. Çekimler Belgrad’da başladı. 

ALTBalaji’nin yeni dizisi A Cold Mess’ta Barun Sobti ve Ridhi Dogra baş rolü paylaşacak. İkili şu anda Sırbistan’ın Belgrad kentinde web dizisi için çekim yapıyor.

Barun Sobti ve Ridhi Dogra, Asur filminde eski bir çifti oynadı. Ikili gerçek hayatta çok iyi arkadaşlar. Yeni Web dizisi A Cold Mess’te aşık bir çifti canlandıracaklar. Dizi Romantik temalı bir dizi.Ekta Kapoor da A Cold Mess’in Lasmanını duyurdu. 

Barun Sobti A Cold Mess
Barun Sobti

Bu arada Barun Sobti en son 200 Hala Ho da yer almıştı. Ayrıca Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk’daki Arnav karakteri ile şöhret oldu. “Özel, önemliden farklıdır. Özel, hayatınızın geri kalanında asla unutamayacağınız biridir. Önemli olan ise hayatınızın geri kalanında ihtiyaç duyacağınız biridir. Önemli ve özel sekiz yıl dağınık bir aşk hikayesi yaşanmıştır. Bir düşünür, soğuk bir Avrupa gününde bir hayalperestle karşılaştınız  bu bir #soğukkanlılıktı”

Barun Sobti ve Ridhi Dogra kısa süre önce Arshad Warsi ve Amey Wagh ile Asur 2. Sezon için çekim yaptı.  Ridhi daha önce The Married Woman’da, Barun ise Zee5’in dijital filmi 200’de görüldü.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!