Hint Magazin Öne Çıkan

Preetika Rao ‘bıraka bilirim’ dedi.

Preetika Rao ‘bıraka bilirim’ dedi.

Beintehaa Benimsin oyuncusu Preetika Rao, sosyal medyanın bir lanet mi yoksa nimet mi olduğu konusundaki görüşünü paylaştı.

Preetika Rao, en sevilen ve ünlü aktrislerden biridir ve en çok Beintehaa ve Love Ka Hai Intezaar dizilerindeki performansıyla tanınır. Karakterleri Aaliya ve Mohini izleyiciler tarafından çok sevildi. Dizilerdeki Mohit Seghal ve Harshad Arora ile olan kimyası hayranlar tarafından sevildi. 

Beintehaa Benimsin’deki performansları fanları tarafından büyük bir çılgınlığa dönüşmüştü.Love Ka Hai Intezar ise televizyona ara verdi ve hayranları bu diziyi gerçekten özledi. Preetika ile temasa geçildi ve ona sosyal medya hakkındaki görüşleri soruldu.

Preetika Rao 'bıraka bilirim' dedi.
Preetika Rao ‘bıraka bilirim’ dedi.

görüşlerini sordu “Sosyal medya benim için bir zorunluluk. Sadece hayranlarımın sevgisi ve 1000’dan fazla hayranım için oradayım. Çevrimiçi olmam beni ve Beintehaa’yı güçlendiriyor. Hayranlarım beni her gün görmek istiyor ve bu yüzden onlar için aktifim.. Aksi takdirde Instagram’ı uzun zaman önce silerdim!”dedi.

Ve ekledi “Instagram, gelecek nesli tamamen mahvediyor, onları takıntılı hale getiriyor ve yaşının altında bikinili, atletli gençlerin dikkat çekmek, beğeni, yorum ve takipçi kazanmak için bir bar dansçısı gibi baştan çıkarıcı dans eden genç kızları gördüğümde zavallı hissediyorum. 

Dışarısı gerçekten zavallı bir dünya, kişisel olarak ilişki kuramıyorum. Geçen yıl Twitter hesabımı kapattım. Ortamı gerçekten olumlu bir etki için kullanamazsam, kendimi 4-5 yıldan sonra  Instagram’da görmüyorum” dedi.

Yorum Bırakın