Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Singh Baş Tacım hayranı çıktı

Jigyasa Singh Baş Tacım hayranı çıktı

Hintli oyuncu Jigyasa Singh Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizisi’nın büyük bir hayranı olduğunu söyledi.

Jigyasa Singh Aşk Bir Rüya  Thapki Pyar Ki 2 prömiyeri çıktığı için çok heyecanlıydı. Jigyasa  “1. sezondan sonra çok fazla popülerlik ve sevgi kazandık. Covid zamanlarında da insanlar bana mesaj atıyordu. Thapki 1. sezon yayındaydı ve çok büyük tepkiler aldı. Bu yüzden gerçekten çok mutlu oldum. İkinci sezonunu geleceğini ise hep hissettim. Kalbim beni yanıltmadı.” Dedi.

Ama Jigyasa, 2. sezonun 1. sezondan çok farklı olduğunu söyledi. Jigyasa “Tamamen yeni bir gösteri ve bir hikaye. Dizi şarkıcı olmayı hedefleyen Thapki’nin etrafında dönüyor ve dizide ünlü bir şarkıcı olan Veena Desai’yi kendisine örnek alıyor.  1. Sezondaki Thapki çok savunmasızdı” dedi.

Ayrıca Jigyasa “İzleyicilerin 2. sezona da aynı sevgiyi göstermesini ve önceki hikayeyi yenisiyle karşılaştırmamasını diliyorum. Yeni karakterler ve ortaya koyduğumuz sıkı çalışma, umarım insanların kalplerine dokunur ve karakterle bağlantı kurabilirler.” 

Jigyasa Singh Baş Tacım hayranı çıktı
Jigyasa Singh Baş Tacım hayranı çıktı

İkinci sezonlardan bahseden Jigyasa, Pavitra Rishta’nın büyük bir hayranı olduğunu söyledi.  “Kişisel olarak Pavitra Rishta’yı seviyorum ve 2. sezonla geri döneceğini öğrendiğimde gerçekten heyecanlandım.  Arka arkaya çekimler yaptığım için henüz tam sezonu izlemedim ama ailem izliyor,” dedi.

Yorum Bırakın