Astroloji Öne Çıkan

Aslan burcu özellikleri

Bu burca sahip olan bireyler 24 Temmuz ile 23 Ağustos arasında doğanlardır.

Yönetici gezegeni Güneş

Grubu sabit

Elementi Ateş

Rengi altın sarısı

Pozitif özellikleri yüce gönüllü olması, geniş düşünceli olması, cömertliği, kendine güvenen biri olması, ilham vermesi

Olumsuz özellikleri egoist, hoşgörüsüz, kibirli olması

Aslan burcunu özelliklerini inceleyelim

Aslan burçları yüce gönüllü ve öne çıkan karakterleri ile diğer burçlardan ayrılırlar. Yönetmeyi ve her zaman odak noktası olmayı seven burçlardır. Bazı zamanlarda ise bir çocuk gibi oyuncu ve hayatı seven bunu da yansıtan bir karaktere sahiptir. Lükse ve ihtişama düşkünlerdir. Aşırı gururları bazen kendilerini olduklarından daha yüksekte görmelerine de sebep olabilir.

Aslan burcuna ateş elementi’nin kattığı özellikler

Eli açık ve bonkör olan bu burç ayrıca affedici yönü ile de bilinir. Aslan burcu tüm zodyak çemberindeki en parlak ve en güçlü burçtur. Nasıl kazanabileceğini bilir ve doğal olarak bu güce de sahiptir. Çoğu kisi aslan burcu ile başa çıkamaz çünkü onlar zodyak’ın en baskın ve bencil burcudur. Ateşin bir işareti olarak aslan burçlarının kendi kişilikleriyle öne çıkmaları ve iradelerini empoze etmeleri gerekir.

Aslan burcu kişilik özellikleri

Aslan burcunun temsilcileri genellikle güç ve asaletdir. Sıcakkanlı cömert olan aslan burcu herkesi kapsayan içsel bir sıcaklığa sahiptir. Zodyak’ın diğer burçlarıyla eşleşmeyen bir yaşam zevki ve coşkusu vardır. Aslan burçları baskın kişiliğe sahip ve bilgilerini başkalarına empoze etmeyi seven bir burçtur. Bu burca sahip olanlar çok fazla enerji ve yeteneğe sahiptir.

Aslan burcu özellikleri
Aslan burcu özellikleri

Aslanlar Her zaman büyük yaratıcılığın bir işareti olarak görülür. Aslan burcu zotyak çemberindeki 2 sabit burçtur. Onları kalabalığın içinde duymamak ve fark etmemek çok zordur. Hayata karşı geniş bir bakış açısına sahiplerdir ve yönetmeyi severler.

Aslan burcunun anlaştığı burçlar

Bu burçlar hayatlarına ilk yıllarından itibaren ilgi odağı olurlar ve lider olmaya çalışırlar. Aslan burçları etrafındaki insanları etkilemeye bayılır. Aslan burçları abartılı görünmeyi sever. Aslan burcu Havva elementi olan ikizler terazi ve kova burcu ile uyum sağlar. Aslan su elementi balık, yengeç, akrep, boğa, başak ve oğlak burçlarıyla az uyumludur.

Eğer aşık olurlarsa birçok şeyin üstesinden birlikte gelmek zorundalar ve bu kolay olmayacaktır. Bu yüzden risk almadan önce her şeyi bir ölçüye koymalı ve sonra bir karar vermelidir.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!