Hint Magazin Öne Çıkan

Aşk Bir Rüya Dhruv Thapki’yi kaçırıyor

Aşk Bir Rüya Dhruv Thapki’yi kaçırıyor.
Kanal 7’nin Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Hint dizisinde Dhruv Thapki’yi kaçırıyor. Bihaan bu durumda ne yapacak?

Aşk Bir Rüya Dhruv Thapki’yi kaçırıyor. Kanal 7’nin Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Hint dizisinde Bihaan ne yapacak?
 Annesinin Thapkiyi Bihaan ile nasıl evlendirdiğini öğreniyor ve saplantılı bir aşığa dönüşüyor. 

Şada Bihaan ve Thapkinin tekrar evlenme kararı almasıyla duruv’a herşeyi anlatıyor. Annen vasu senin yerine Bihanı geçirdi ve thapki ile Bihaan’ı evlendirdi diyor.

Bunları duymak duruv’u çok öfkelendiriyor. Thapki’yi hayatında geri istiyor. Ve bunu saplantı haline getiriyor. Thapki ve bihaan arasında yanlış anlaşılmalar yaratıyor. Aralarını açmak istiyor. Ankit Bathla’nın yeni sevgilisi kim?Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Dhruv Pandey Duruv’un yeni sevgilisi kim. Masum Saath Nibhaana Saathiya Giaa Manek ve Ankit Bathla sevgili mi? 

Aşk Bir Rüya Dhruv Thapki'yi kaçırıyor. 
Aşk Bir Rüya Dhruv Thapki’yi kaçırıyor. 

Düğün günü ise Bihaan’ın kendisine yaptığı gibi kafasına vurarak bayıltıyor. Daha sonra Bihaan’ın yerine geçip Thapki’nin yanına gidiyor. Evlilik töreni sürerken Bihaan uyanıp töreni durduruyor. O Duruv ben burdayım diyor. Bu duruma sinirlenen Duruv bir bıçak kapıp Thapki’nin boğazına dayıyor ve onu ormanda bir depoya götürüyor. 

Thapki’ye tüm düğün adetlerini ve geleneklerini onunla birlikte yapacağını ve onunla tekrar birbirlerini seçeceklerini söylüyor. Thapki bunu istemiyor duruv ise Thapki’yi bağlıyor. Bu sefer Thapki duruv’a karşı ılımlı olmaya çalışıyor ve ilk fırsatta kaçıyor. Bu arada Bihaan da polislerle beraber ormanda ikisini arıyor. Namish Taneja Evlât Edindi. Bıçak Sırtı Swaragini hint dizisinde Lakshya karakteri ile tanıdığımız oyuncu evlât edindi. Namish Taneja Dizileri

Bu olanlar karşısında neler düşünüyorsunuz?

Yorum Bırakın