Hint Magazin

Ankit Bathla’nın yeni sevgilisi kim?

Ankit Bathla’nın yeni sevgilisi kim? Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Dhruv Pandey Duruv’un yeni sevgilisi kim. Masum Saath Nibhaana Saathiya Giaa Manek ve Ankit Bathla sevgili mi?


Ankit Bathla’nın ismi en son Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya oyuncusu Jigyasa Singh ile anılmıştı. Daha sonra ise oyuncunun ismi Masum hint dizi oyuncusu Giaa Manek ile anılmaya başladı.

Ankit Bathla'nın yeni sevgilisi kim?
Ankit Bathla’nın yeni sevgilisi kim?


Masum hint dizisinin gerçek ismi Saath Nibhaana Sathiya’dır. Peki bu ikilinin sevgili olduğu söylentisi nasıl çıktı. Hadi ona bakalım.  Giaa Manek adını masum hint dizisi ile duyurdu. Bu dizisi ona bir çok şey kattı. Ankit Bathla ile sevgili oldukları söylentisi ise cesur çekilen fotoğrafları yüzünden oldu. İkili bir fotoğraf çekimine katıldı. Kısa sürede çok iyi arkadaş oldular. Ankit Bathla Hakkında Bilinmeyenler. Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki oyuncusu Ankit Bathla neden günde 2 saat uyuyordu.


İkiside kimyalarının tuttuğunu hoş zaman geçirdiklerini kabul etti. Ama Giaa’ya Ankit Bathla ile sevgili misiniz? Diye sorulduğunda oyunca bu aşk söylentilerini reddetti. Biz Ankit’le fotoğraf çekimi sırasında tanıştık pozlarımız çok cesur olduğu için sevenlerimiz sevgili olduğumuzu sandı. Ama öyle birşey yok biz iyi arkadaşız ve çok iyi zaman geçiriyoruz ama sevgili değiliz dedi. Masum Yeni Hint dizisi konusu oyuncuları. Detaylı anlatımı. 

Ankit Bathla'nın yeni sevgilisi kim?
Ankit Bathla’nın yeni sevgilisi kim?


Giaa ayrıca, “şuan hayatımda kimse yok ve ben evlenmeden önce aşık olmak istiyorum. Her hangi bir kriterim de yok. Zaten biriyle tanıştığınızda karşınızdaki kişinin aşık olacağınız kişi olup olmadığını anlarsınız dedi. Ankit Bathla ve Giaa Manek 2020 yılında bile görüşmeye devam eden sağlam arkadaşlık bağları olan iki insan.

Yorum Bırakın