Hint Magazin Öne Çıkan

Aşk Yakar Yayınlanmayacak mı? Neden?

Aşk Yakar Yayınlanmayacak mı? Neden?

Kanal 7 hint dizileri ile izleyicisini ekrana kitleleri başardı. Kanal 7 yeni hint dizisi olarak ilk Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizisini yayına soktu. Daha sonra ise Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar hint dizisinin fragmanları dönmeye başladı.

İzleyici Heyecanla Aşk Yakar hint dizisinin yayına girmesini beklerken. Kalan 7 söylediği tarihte Aşk 7 hint dizisini yayınlamadı. Buna izleyici tepki gösterdi. Kanal 7 ise bambaşka bir hint dizisi daha aldı. Konusu ve hikayesi tamamen farklı Diya Aur Baati Hum Can Yoldaşım hint dizisi ile izleyicisini şaşırttı. Yeni hint dizisi 31 temmuzda yayına girecek ama Aşk Yakar hint dizisine ne olacak merak konusu oldu.

Aşk Yakar Yayınlanmayacak mı?  Neden?
Aşk Yakar Yayınlanmayacak mı? Neden?Bildiğiniz gibi kanal 7 sadece hint dizileri yayınlamıyor. Kanal 7’nin iki tane gözde dizisi var. bunlar emanet ve yemin dizileri. İki dizininde finali hemen hemen aynı bitti. Yeni sezona bomba gibi hazırlanan yemin ve emanet dizileri ile kanal 7’nin yayın saatleri doluyor. Ve Aşk Yakar hint dizisini bu yüzden vereceklerini sanmıyorum. Ama umarım Aşk Yakar hint dizisini de verirler. Ama büyük ihtimal Aşk Yakar Masum dizisinden sonra yayına girecek olan Can Yoldaşım hint dizisi bittikten sonra yada Baş Tacım hint dizisi bittikten sonra yayınlanacak.
Sizler bu konuda neler söylemek istersiniz

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!