Hint Magazin Öne Çıkan

Aryan Khan kimdir?

Aryan Khan kimdir?

Hintli Bollywood kralı Shah Rukh Khan’ın oğlu Aryan Khan’ın boyu, kilosu, sevgilisi, yaşı ve hakkında daha fazla bilgi.

Aryan Khan 13 Kasım 1997 de Mumbaide doğru.

Yaşı 2021 tarihine göre 24

Burcu Akrep

Boyu 1.80 cm

Kilosu 75 kg

Göz rengi köyü kahve

Saç rengi siyah

Eğitimi Güzel sanatlar sinema ve televizyon yapımcılığını okudu. Eğitimini Günay Kaliforniya da tamamladı

Medeni durumu bekar

sevgilisi Navya Naveli Nanda

Ailesi: Babası Shah Rukh Khan (oyuncu)

Annesi Gauri Khan (film yapımcısı ve iç mimarer)

Ekek kardeşi Abram Khan

Kız kardeşi Suhana khan

Aryan oyunculuk kariyerine 2001 yapımı Kabhi Khushi Kabhie Gham ile başladı. Ve Khabhi Alvida Naa Kehna filminde çocuk oyuncu olarak yer aldı. Film 2006 yapımıydı.

Animasyon filmi Hum Hain Lajawaab ile en iyi erkek çocuk seslendirme sanatçısı Ödülünü aldı. 2019 da Hollywood filmi Aslan Kral’daki Simba karakteri için Hintçe dublaj yaptı.

Aryan kanı uzun araba yolculukları tutuyor. Boş zamanlarında kriket oynamasını seviyor.

2010 yılında Maharashtra Taekwando yarışmasında altın madalya kazandı. Dövüş sabatlarinda siyah kuşak sahibi.

Babası 2019 da yaptığı bir röportajda Aryan khan hakkında konuştu. Shah Rukh Khan: “Aryan oyuncu olmak için gerekenlere sahip değil. Ve oda bunun farkında. Bence oyuncu olmak istemek içten gelmeli. Gerçekte yapmanız gereken bir şey. Ve onu yapmanıza ve öğrenmenize yardımcı olacak bir dizi beceri bulmanız gerekiyor. Bana geldi ve Oyunculuk yapmak istediğimi sanmıyorum dedi.” Dedi.

Hakkında çıkan tartışmalar. Abram doğduğunda onun Aryan ve Rumen bir kızın Aşk çocuğu olduğu söylentileri ortaya çıktı. Ama Shah Rukh Khan bu söylentiler temizledi.

Dört yıl önce sevgili karım Gauri ve ben üçüncü bir çocuk sahibi olmaya karar verdik. Bu çocuğun 15 yaşındaki ilk çocuğum olan Aryan khan’ın Aşk çocuğu olduğu haberleri internette dolaşmaya başladı.

Aryan Khan kimdir?
Aryan Khan kimdir?

Söylentilere göre Romanyadayken bir kızla tanışmış hatta bununla ilgili bir video bile vardı. Ailece çok rahatsız olduk. O zamanlar oğlumun Avrupa ehliyeti bile yoktu. dedi.

Abram’ın Aryan’ın oğlu olduğu ile ilgili sahte videolar bile ortaya atıldı. Daha sonra o videodaki kişilerin Aryan ve Navya’ya çok benzeyen kişiler olduğu tesbit edildi.

Aryan Khan, bir süperstar olarak doğma ayrıcalığının iş hayatına da yansımasını istemeyen yeni çağ yıldızı çocuklarından biridir. Babasının kendi zamanında yaptığı gibi, kendi kimliğini inşa etmek istiyor. Doğal olarak, Aryan, SRK’nın oğlu olarak anılmasından hoşlanmıyor. 

Yorum Bırakın