Hint Magazin Öne Çıkan

Aryan Khan tutuklandı.

Aryan Khan tutuklandı.

Ünlü Bollywood oyuncusu Shah Rukh Khan’ın oğlu Aryan Khan tutuklandı. Habere göre polisler Mumbai yolcu gemisi partisine baskın yaptı. Bu olaydan saatler sonra Aryan Khan tutuklanıp Mumbai Hapishanesinin Kışlasına götürüldü.

Aryan Khan uyuşturucuyla ilgili davadan dolayı tutuklandı. Ve yeri degiştirilip Mumbai’deki Arthur Road Hapishanesi’ne nakledildi.

Aryan Khan’a önce COVID-19  testi yapıldı. Test sonucu negatif çıktı. Daha sonra hücreye alındı. Aryan Khan ile birlikte, davada tutuklanan diğer beş kişinin de hapishanedeki karantina kışlasından çıkarıldığını söyledi.

23 yaşındaki Aryan Khan’ın uyuşturucu tedarik ettiği yasadışı uyuşturucu alımı için Uluslararası Uyuşturucu Ağının bir parçası gibi görünen yurtdışındaki bazı kişilerle temas halinde olduğunu iddia ediliyor.

WhatsApp sohbetleri, sanığın toplu miktarda sert uyuşturucu için yabancı bir ülkeyle temas halinde olduğunu ortaya konduğu söyleniyor.

NCB, tutuklananların hepsinin birbiriyle ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olduğunu söyledi. Aryan Khan’ın savunma ekibi, uyuşturucuyla mücadele görevlileri tarafından basılan “gemide bile olmadığını”, uyuşturucu satın alacak parası olmadığını ve üzerinde uyuşturucu bulunmadığını söyleyerek iddiayı reddetti.

Aryan Khan tutuklandı.
Aryan Khan

Zaten Aryan Khan gemiye yapılan baskından saatler sonra evinden alındı. Söylendiği gibi gemide bile değildi. Neden hala içeride tutulduğu hakkında bir bilgi yok.

Aryan’ın ebeveynleri Shah Rukh Khan ve Gauri Khan, şimdiye kadar tutuklanması ve iddialar hakkında konuşmadılar. Salman Khan dahil bir çok Bollywood oyuncusu Shah Rukh Khan ve ailesine destek veriyor.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!