Hint Magazin Öne Çıkan

Monika Khanna’nın yeni dizisi

 Monika Khanna’nın yeni dizisi

Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki de Shadha karakterini canlandıran hintli oyuncu Monika Khanna yeni dizi ile dönüş yaptı.İşte Monica’nın Star Plus şovu ‘Chikoo Ki Mummy Durr Kei’ hakkında söyledikleriStar Plus şovu ‘ Chikoo Ki Mummy Durr Kei ‘ hindistanda izleyicisinin sevgisini kazanmaya başladı.

Dizi, kızını kaybeden bir annenin özlemini konu alıyor. Gösteride Paridhi Sharma, Himanshu Malhotra, Vaishnavi Prajapati, Monika Khanna gibi aktörler yer alıyor.Dizinin duygusal sahneleri yoğun olarak işlenmiş. 

Aktris Monika Khanna’ya duygusal sahnelerden etkilenip etkilenmediği soruldu. Monika  “Evet, duygulanıyorum. Sadece performansları izlemekle kalmıyor, aynı zamanda senaryoyu da  okuyorum. Çocuklarla aramdaki bağ gerçekten çok kuvvetli ve bu yüzden senaryoyu okurken hayal kurmaya meyilliyim ve her zaman gözlerim doluyor.” Dedi ve devam etti. 

“Bir anne ve çocuğun paylaştığı bir bağ anlatılmaz. Bir oyuncu karaktere girdiğinde ve çocukların size ait olduğuna gerçekten inanmaya başladığı anda, performans seviyesinin sınırları artıyor. Dizideki çocuklar o kadar iyi oyuncular ki, performanslarını görünce insan duygulanıyor”.

Monika Khanna'nın yeni dizisi
Monika Khanna’nın yeni dizisi

Diziyi kabul etmesine tam olarak ne neden olmuştu. “Beni gösteriye katılmaya iten üç neden var. Birincisi, gösterinin KAHRAMANI olan gösterinin hikayesidir. Bana anlatılan hikaye anlatımı oldukça ilginç ve etkileyiciydi. Oynadığım karakterin çok fazla duygu, katman ve performans kapsamı var. İkinci sebep ise şovun dans çizgisinde olması.” Dedi ve devam etti.

“Oldukça tutkulu bir dansçıyım ve hem oyunculuk hem de dans tutkularımın keşfedildiği gösterinin bir parçası olabilirsem harika olacağını hissettim. Üçüncü sebep ise Nilanjana dizisinin yapımcısıydı. Onunla daha önce ‘Aasman Se Aage’ adlı bir dizide çalışmıştım. Ekranda gösterdiği uygulama, duygu ve ilişki türü muhteşem. Gösterinin bir parçası olduğum için gerçekten şanslı hissederdim”.

Monika Khanna bu sefer daha önce canlandırmadığı bir karakter ile izleyicisinin karşısına çıktı. Oyuncunun yeni dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!