Hint Magazin Öne Çıkan

Ankit Bathla Hakkında Bilinmeyenler 

Ankit Bathla Hakkında Bilinmeyenler Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Dhruv Pandey Duruv karakterini canlandıran oyuncu Ankit Bathla Hakkında bilgi

Ankit Bathla Hakkında Bilinmeyenler Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Dhruv Pandey Duruv karakterini canlandıran oyuncu Ankit Bathla Hakkında bilgi
Aşk bir rüya Thapki pyaar ki oyuncusu Ankit Bathla’ya Endonezya’daki sevenleri Kitkit adını takmış.
Yakışıklı oyuncu Ankit Bathla bu sektöre girmeden önce American Express’te eğitmen olarak çalışmış. Hint dizileri yayından kalkıyor mu? Hint dizileri hintli oyuncular kanal 7 hint dizileri 

Ankit Bathla Hakkında Bilinmeyenler 
Ankit Bathla Hakkında Bilinmeyenler 


Endonezya’daki hayranları oyuncuyu Thapki dizisi ile tanımış. Ankit: “oyuncu olmak için çok çalışıyorum. Bir gün bir yönetmenle tanıştım bana projelerinden birinde rol verdi. Bende kabul ettim. Bunun küçük bir rol olduğunu söyledi, bende bir sonraki tekliflerine de açık olduğumu söyledim.” dedi.
Ankit Bathla oyunculuk kariyeri 2009 yılında başladı. İlk rolü tiyatro dizisi Samman Ek Adhikaar’ın anti-kahramanı Billu’ydu. Daha sonra Hindistan’ın en büyük TV kanallarından biri olan Zee TV’de yayınlanan drama dizisi Baante Apni Taqdeer’de yer aldı. Mata Ki Chowki, Hamari Saas Leela, Hum, Haar Jeet, Beta Hi Chahiye ve Ek Veer Ki Ardaas gibi daha bir çok gösteride rol aldı.
Oyuncu şimdiye kadarki dizileri arasında en özel dizisinin Aşk bir rüya Thapki pyaar ki olduğunu söyledi.

Ankit Bathla Hakkında Bilinmeyenler 
Ankit Bathla Hakkında Bilinmeyenler 

Oyuncu  “yeraldığım dizilerin hepsinin  kendi özel hikayeleri var, ancak Thapki benim için en unutulmaz olandı. Oynadığım karakter her zaman oynamak istediğim karakterdi. Thapki de Hindistan’daki popülaritemi artırdı, bu da sonunda beni Endonezya’ya getirdi.” dedi. Oyuncu Endonezya’da bir yemek programında 4 dizide rol aldı. Bıçak Sırtı Swaragini’de Lakshya Maheshwari karakterini canlandıran oyuncu Namish Taneja’nın Dizisi Durduruldu

Ankit Bathla’nın bir kız kardeşi var ve kendine farklı yönde bir kariyer çizdi. Kız kardeşi şuanda hindistanda öğretmenlik yapıyor. Ankit Bathla’nın babasıda oyuncudur. Ama ankit bathla her oyuncu olmak istediğinde annesi önünü kesmiş önce okulunu bitirmesini istemiş. 

Ankitin babasının oyuncu olduğu dönemlerde oyunculuk okadarda parlak bir meslek değilmiş ve oyunculuğu bırakıp tekstil endüstrisine girmiş ve iş kurmuş.

Günde 2 Saat Uyuyordu

Ankit hindistan’daki tiyatrolardan birinde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyuncu: “Akşam 4’te tiyatroya gider şafakta eve dönerdim. Günde sadece 2 saat uyurdum. Sonra kampüse giderdim. Her gün 2 saatlik çekim yapmam gerekiyordu. Ve bunu üst üste 3 yıl boyunca yaptım.” diyor. 

 Delhi Üniversitesi Sri Guru Gobind Singh Ticaret Koleji’nden mezun olan Ankit, pazarlama ve finans alanında uzmandır. 
Oyuncu Endonezya’yı bir arkadaşı sayesinde keşfetmiş ve orada bir çok hayranı var. Oyuncu hayranlarının kendisini çok sevdiğini adını coşku ile haykırdıklarını söylüyor. Oyuncuya Endonezya’daki hayranları bor çok hediye yolluyor bunlar arasında yiyecekler de var. Ve Ankit yemek konusunda seçici biri olmadığını itiraf ediyor.

Yorum Bırakın