Hint Magazin Öne Çıkan

Giaa Manek Masumdan Neden Ayrıldı? 

Giaa Manek Masumdan Neden Ayrıldı? Saath Nibhaana Saathiya Masum hint dizisinde Gopi karakterini canlandıran oyuncu Giaa Manek Masumdan Neden Ayrıldı

Giaa Manek Masumdan Neden Ayrıldı? Saath Nibhaana Saathiya Masum hint dizisinde Gopi karakterini canlandıran oyuncu Giaa Manek Masumdan Neden Ayrıldı.

Orjinal ismi Saath Nibhaana Saathiya olan hint dizisinde Gopi karakterini canlandıran oyuncu Giaa Manek gösteriyi bıraktı. 
Oldukça popüler olan dizinin baş kahramı olan Giaa Manek Masum dizisinde çok baskıya maruz kaldım. Sözleşmemde dıger projelerde de yer alabileceğim yazıyordu ama kanal buna izin vermedi. Kendisine bağımlı kılıp kanatlarımı kesmek istedi. Ama diğer gösterilerin oyuncuları özgürdü. Masum kanalı beni sömürmek istedi. Oysa sözleşmemde 3 yıl sonra farklı projelerde de yer alabileceğim yazıyordu. Buna boyun eğmedim ve gösteriden ayrıldım. Manish Goplani Kimdir? Aşk Bir Rüya Bihaan Pandey Kimdir? 

Giaa Manek Masumdan Neden Ayrıldı? 
Masumdan Neden Ayrıldı? 

Ayrılmama yakın setteki bir çok insan bana zorluk çıkardı. Ben Masum dizisinde gerçekten çok çalıştım. Ağlamam gereken sahnelerde Gliserin bile kullanmadım. Kendimi role verip ağladım. Bu gösteride kendimi şanslı gördüğüm şey ise gopi ve kokila karakterinin Masum dizisinin bile önüne geçmesi. Bıçak Sırtı Swaragini’de Lakshya Maheshwari karakterini canlandıran oyuncu Namish Taneja’nın Dizisi Durduruldu

Giaa Manek Masumdan Neden Ayrıldı? 
Masumdan Neden Ayrıldı? 


Show’da okadar yıprandım ki zihinsel olarak çöktüm. Resmen psikolojik yönden üstüme çok geldiler. Diziden ayrıldıktan sonra bir psikolog’a gidip piskolojik destek aldım.
Her şeye rağmen kin tutan biri değilim. Aynı kanal bana yine bir proje sunarsa yine değerlendiririm. Sonuçta bu kanalın dizisi ile popüler oldum dedi.

Yorum Bırakın