Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Asha Negi kimdir? Baş Tacım oyuncusu

Asha Negi kimdir? Baş Tacım oyuncusu


Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizisinde Manav’ın kız kardeşi Purvi Deshmukh karakterini canlandıran Asha Negi hakkında bilgi. Asha Negi boyu, kilosu, dini, burcu, yaşı ve daha fazlası.


23 Ağustos 1989 da Dehradun, Uttarkand, Hindistan da doğdu.

Yaşı 2021 yılına göre: 32

Burcu: Aslan

Boyu: 1.65 cm

Kilosu: 55

Mesleği: Oyuncu dansçı

Göz rengi: Koyu kahve

Saç rengi: Siyah

Dini: Hinduizm 

İlk televizyon dizisi: Sapnon Se Bhare Naina 

Hobileri: dans etmek

Medeni durumu: bekar

Sevgilisi oyuncu Rithvik Dhanjani’ydi.

Sevgilisi ile Pavitra Rishta dizi setinde tanışmişti. Ama çift 2020 yılında ayrıldı. 

En sevdiği yiyecekler: balık, pilav, çikolata

En sevdiği renk: mavi, pembe

Sevdiği İçecek: elma suyu

Asha Negi kariyerine kolej günlerinde Miss Uttarkhand 2009 unvanını kazandıktan sonra 2009 yılında bir model olarak başladı. Çeşitli şirketlerin reklamlarında yer aldı ve birçok fotoğraf çekiminde yer aldı.


oyuncu olmadan önce bir danışmanlık ajansında ve çağrı merkezinde çalıştı. 

Bigg Boss’a 2 kez konuk oyuncu olarak katıldı 


Bir şarkı Yarışmasında sunuculuk yaptı

Khatron Ke Khiladi 6 ya katıldı. Bir kaç realiti show’una daha katıldı. 


Asha Negi, Rithvik Dhanjani’den ayrıldıktan sonraki ilk röportajından hayranları tarafından nasıl eleştirildiğini anlattı.


 Asha Negi 2020 de erkek arkadaşı Rithvik Dhanjani ile ayrıldı. Ama dost olarak ayrıldılar ve arkadaş olarak görüşmeye devam ediyorlar.


Bi röportajda Asha Negi, nefret mesajları aldığını ve insanların hiç birşey bilmeden nasıl böyle yargılayıcı olduğunu bilmediğini söyledi.

Asha Negi kimdir? Baş Tacım oyuncusu
Asha Negi kimdir? Baş Tacım oyuncusu
Asha “ilk röportajından sonra mülakata girdim. Gazeteci bana eski erkek arkadaşımı sordu ve çok güzel bir şekilde gülümseyerek aramızın iyi olduğunu söyledim. Hayranlarım beni yerden yere vurmaya başladı. Sevgilisinden ayrıldı ama dost kalabiliyor. Nasıl bu kadar umursamaz olabiliyor gibi yorumlar aldım. 

Ve kendi kendime düşünüyordum bu insanlar nasıl bu kadar yargılayıcı olabilir. Neler yaşadığım ve ne olduğu hakkında ne biliyorlar?  Hiçbir şey bilmiyorlar, sadece orada oturup sizi yargılamak istiyorlar.  Ama evet, tüm sadık AshVik hayranları için gerçekten üzülüyorum, onlar hala meydana gelen ayrılığın yasını tutuyorlar” dedi. Rithvik Dhanjani ve Asha Negi geçtiğimiz yıl beraber Doğum günlerini kutladı ve resimlerini Instagram da paylaştı. Birbirleri için iyi dilekte bulundular. ‘her zaman arkadaş olacaklarını’ ve ‘birbirleri için en iyisini isteyeceklerini’ söylediler.

Yorum Bırakın