Hint Dizileri Öne Çıkan

Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar konusu oyuncuları

Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar konusu oyuncuları

Aşk Yakar Zindagi Ki Mehek konusu


Kanal 7’den yeni hint dizisi geldi. Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Aşk Yakar yakında izleyicisi ile buluşacak. Dizinin hikayesi ev hanımı Mehek’in etrafında dönüyor. Mehek Sharma ve Shaurya Karan Vohra farklı dünyalara sahip iki insandır.

Yolları birbirleri ile kesişir ve gitgellerle dolu bir aşk başlar. Mehek orta sınıf bir ailenin kızıdır. Shaurya ise zengin ve varlıklı bir lokantacıdır. Mehek’in yemek pişirme sevdası ve tutkusu ölmüş olan annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemekleri beğenerek yiyordur.

Ailesi Mehek’in bir yarışmaya katılması ister. Bu yarışmayı Shaurya Khanna yapıyordur. Ayrıca sahte isimler ile bu ikili bir sosyal paylaşım sitesinden birbirleri ile konuşur. Shaurya orta sınıf davranışlardan nefret ederken, Mehek yardımseverdir.

Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar konusu oyuncuları
Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar konusu oyuncuları

Yarışma başladığında, Shaurya Mehek’i görür görmez ondan nefret eder. Orta sınıftan gelen biri olduğu için Mehek’i yargılar.  Ama zamanla Shaurya’nın nefreti aşka dönüşür.
Aşk Yakar yeni hint dizisinin Türü: Romantik, Dram


Dizinin yaratıcısı: Saurabh Tewari
Yönetmeni: Ketaki Walawalkar
Başrol oyuncuları: Samiksha Jaiswal, Karan Vohra
Bölüm sayısı 505
Yayın Tarihi 19 Eylül 2016  – 1 Eylül 2018
Ülke: Hindistan
Orijinal dil: Hintçe 


Aşk Yakar OyuncularıSamiksha Jaiswal dizide Mehek Sharma karakterini canlandırıyor. Karakteri şef olmayı arzulayan ama istediğini başarmakta zorlanan genç bir kız. 

Karan Vohra dizide Shaurya Khanna karakterini canlandırıyor. Karakteri Shaurya dizide zengin bir iş adamı rolünü oynuyor. Dizinin ilk sezonunda karakteri ölüyor. 2. Sezonda oyuncu Shaurya Singh Ahlawat karakteri ile dönüş yapıyor. 


Mihir Mishra karakterini Harish Khanna canlandırıyor. Harish Khanna Shaurya’nın babasıdır. Dizide Shaurya ‘nın babasını oynayan oyuncu diziye veda edecek ve Sunil Bedi karakteri canlandırmak için diziye giriş yapacak.
Nehal Sharma dizide Shiny Dixit karakterini canlandırıyor. Mehek’in kuzeni
Svetlana dizide Radha Bhatt karakterini canlandırıyor. Shaurya’nın üvey dayısının eşi.
Mansi Sharma dizide Vijay Meenu karakterini canlandırıyor. Mehek’in amcasının eşi.
Ravi Sharma dizide Babla Kockar karakterini canlandırıyor. Mehek’in amcası.
Mohit Sharma Mehek’in kuzeni.
Kanta Sharma Mehek’in büyük amcasının eşi.
Jeevaan Sharma dizide Hareesh Chawla karakterini canlandırıyor. Mehek’in büyük amcası.

Yorum

Yorum Bırakın