Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Zain Imam kimdir?

Zain Imam kimdir?

Müslüman Hintli Oyuncu Zein İmam kilosu, zein imam, boyu, hobileri, yaşı, hobileri 

Zain Imam kimdir?Müslüman Hintli Oyuncu Zein İmam kilosu, zein imam, boyu, hobileri, yaşı, hobileri 
Gerçek Adı: Seyid Zain Imam

Mesleği: oyuncu

Boyu: 1.77 cm
Kilosu: 70 kg
Doğum Tarihi: 18 Mayıs 1988Yaşı: 32Doğum Yeri: Yeni Delhi, HindistanBurcu: BoğaDini: İslamHobileri: Müzik dinlemekEn sevdiği renk: siyahZain imam oyuncu olmadan önce model olarak çalışıyordu. Ünlü bazı markaların modelliğini yaptı.

Oyunculuk kariyerine 2014 yılında TV dizisi Kaiysi Yeh Yaraen’de ‘Abimanyu Takar’ rolünü oynayarak başladı.
Swaragini Bıçak sırtında ragini karakterini canlandıran oyuncu Tejaswi prakash’ın yeni gösterisi.

‘Taşini-eşk adlı TV dizisinde canlandırdığı kötü karakterden dolayı ödül aldı.Bir çok hintli oyuncu gibi Zein imamda fitness tutkunu.
Sevgilisi varmı? Bir ara adı Nalini Negi ile anıldı çünkü  çok fazla zaman geçiriyorlardı. Ama ikili bunu yalanladı. Biz sadece arkadaşız dediler.Şuan ise hayatında herhangi biri yok.

Zain Imam kimdir?
Zain Imam kimdir?


Oyuncu tatlı belada asta karaktetini canlandıran oyuncu şırenu Parik ile Ek Bahram – Sarvagun Sampanna dizisinde rol aldığı sırada yüksek ateş nedeni ile hastaneye kaldırıldı. Sebebi ise sivri sinek ısırması sonucu Dang olması. Oyuncu hastanedeyken sevenleri ile durumunu paylaştı: “şuan iyiyim, şovumun çekildiği son gün Perşembe günü sivrisinek tarafından ısırıldım. Ankit Bathla’nın yeni sevgilisi kim?
Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki Dhruv Pandey Duruv’un yeni sevgilisi kim. Masum Saath Nibhaana Saathiya Giaa Manek ve Ankit Bathla sevgili mi? 

Kendimi huzursuz hissetmeye başladım ve ertesi gece, ateşim çok fazla yükselmişti bu yüzden hemen hastaneye kaldırıldım. Birkaç gün içinde taburcu olmayı umuyorum, ancak vücudum zayıf düştü ve iki hafta yatak istirahati önerildi.”
Oyuncunun en sevdiği yiyecek tavuk yemekleri. Ayrıca tatlıları da çok seviyor. 

Yorum Bırakın