Hint Dizileri Öne Çıkan

Yeni hint dizisi Düşman Başına konusu oyuncuları

Yeni hint dizisi Düşman Başına konusu

oyuncularıDüşman başına hint dizisi Star Plus’ta 15 Haziran 2015 ile 5 Ağustos 2017 tarihleri ​​arasında yayınlanan bir dizidir. 

Kanal 7 daha önce bir garip Aşk Iss pyaar ko kya naam doon başta olmak üzere Star Plus’tan bir kaç dizi daha almıştı ve hepsi de tutudu izleyici tarafından sevildi.

Yeni hint dizisi Düşman Başına konusu oyuncuları
Düşman Başına

Yeni hint dizisi Düşman Başınasın başrolünde Krutika Desai Khan, Ekta Kaul, Karam Rajpal, Richa Mukherjee ve Ananya Khare yer alıyor.Mere Angne Mein Düşman Başına hint dizisinin konusu Hindistan , Uttar Pradesh, Mughalsarai’de tipik bir orta sınıf aile olan Shrivastav’ların hayatlarını konu alınıyor.  

Shanti, aile işlerini kendi tarzında ele alan ve diğer aile üyeleri ve evdeki faaliyetler üzerinde tam kontrole sahip olan aile reisidir. Yeni gelin Riya, Shivam ile evlenerek aileye girdiğinde, evin yerleşik düzeni yüzünden Shanthi ile arasında çatışma olur.  Hikaye, bu iki ailenin tutarsız çatışması ve küçük olayların nasıl büyük bir krize döngününü konu alıyor.  

Düşman Başına başrol oyuncuları ve karakterleri

Krutika Desai Khan – Shanti Devi Srivastava

Karam Rajpal , Shivam Srivastava

Ekta Kaul – Riya Srivastava

Richa Mukherjee Aarti Srivastava/Charni

Yorum

  • kanal 7 sürekli hindistan dizilerine önemsiyor başarıyı hint dizilerinde yakaladı ama 7 den 70 ee türk kadınları bu dizileri izliyor ama hiç yenilik yapamıyor örnek bepannah .. ıshbaaz ı alamıyor alması lazımm lshq ka rang safed aşkın rengi beyaz.. bu dizileri alamıyor almalı asıl kendini yenilemesini asla bilemiyor adı kanal 7 ama beceriksizligi ön planda tayland kore dizileri dünyaya açıldı kanal 7 kapalı bunlar a sebep 15 ile 20 bölüm arası hafta içi 5 gün olsun 2018 de adım atıldı 5 yıl sonra karışık versinler kendilerini taşlar a inekler e dua edenler e adamışlar her yaz haziran eylül arası bekleniyor korkaklar kendine güveni olmayanlar tek ülkeye bagımlıdır ha rtük bahanesi ortadan kalkmalı öpüşme sahneleri yatak sahneleri kesilmemeli dünyada kimse dizi çekemezdi rtük para cezası onlar a kesmiyorda siz kanal 7 yemi kesecek güldürmeyin insanları kendiniz e

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!