Hint Dizileri Öne Çıkan

Yaralı kalbim hint dizisi ne zaman yayınlanacak?

Yaralı kalbim hint dizisi ne zaman yayınlanacak?


Sevilen hint dizileri ile adından söz ettiren Kanal 7 yeni hint dizisi Yaralı Kalbim ile izleyiciyi heyecanlandırdı. 


Sözden Yaralı Kalbim hint dizisi Güz Masalı dizisinden sonra verilecekti. Ancak Kanal 7ani bir karar alarak dizinin yayınlanmasını durdurdu. Onun yerine Bir Garip Aşk dizisinin Tekrarını verdi. Şuan kanal 7 de yayınlanan hint dizileri Masum, Bir Garip Aşk ve Ah Kalbim. Tina Dutta ve Rashami Desai Kördüğüm 2 hakkında konuştu.

Yaralı kalbim hint dizisi ne zaman yayınlanacak?
Yaralı kalbim hint dizisi yayın tarihi
Peki Yaralı Kalbim hint dizisi yayın tarihi belli mi? Söylentilere göre Masum dizisinin final yapmasından sonra iki dizi arasında kararsız kalınıyor. Bunlardan biri Aşkın Rengi Beyaz hint dizisi diğeri ise Yaralı Kalbim. İki hint dizisinin de dublajlı yapılmış ve hazır halde beklediği söyleniyor. Ama mantıklı olan Kanal 7’nin eski hint dizilerinin tekrarını vermek yerine yeni hint dizileri ile izliyicilerini sevindirmesi değil mi? Bu arada Bir Garip Aşk dizisi biter bitmez Tatlı Bela hint dizisi tekrar yayına girecek. Karanvir Bohra‘dan güzel haber.

Ama umarız kanal yedi beklettiği yeni hint dizilerini yayınlar. Sizlerde bana katılıyormusunuz? Lütfen yorum kısmında düşüncelerinizi benimle paylaşın.

Yorum Bırakın