Öne Çıkan Pakistan Dizileri

Yalnız Beni Sev Pakistan dizisi konusu kac bölüm oyuncuları

Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin finalinin ardından, Pakistan’da yeni bir dizi olan “Yalnız Beni Sev,” Türkiye’deki izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Orijinal adı “Kaisi Teri Khudgarzi” olan bu dizi, 11 Eylül Pazartesi gününden itibaren Kanal 7 ekranlarında saat 21.30’da yayında olacak. Pakistan’da ise 11 Mayıs 2022’den 14 Aralık 2022’ye kadar 34 bölüm olarak gösterildi. Türkiye’de ise bu Pakistan dizisi 17 bölüm olarak izleyiciyle buluşması bekleniyor.

“Yalnız Beni Sev” Pakistan dizisi, farklı sosyal sınıflardan gelen Shamsher ve Mehak’ın hikayesine odaklanıyor. Zengin bir ailenin oğlu olan Shamsher, Mehak’a ilk görüşte aşık olur ve onu elde etmek için her türlü çılgınlığı yapmaktan çekinmez.

Ancak saygın bir orta sınıf aileye mensup olan Mehak, onun davranışlarını küçümseyerek uzak durmaya çalışır. Ancak Shamsher, onu zorla evlenmeye ikna eder ve işte bu noktada dizi, karmaşık ilişkiler ve aşkın gücünü işlemeye başlar. Shamsher’in ailesinin Mehak’ı kabul etmeyi reddetmesi, hikayeye yeni bir boyut ekler. İzleyiciler, Shamsher’in aşkı için verdiği mücadeleye ve karakterlerin gelişimine tanık olarak diziye bağlanır.

Yalnız Beni Sev Pakistan dizisi konusu kac bölüm oyuncuları
Yalnız Beni Sev Pakistan dizisi konusu kac bölüm oyuncuları

“Yalnız Beni Sev” Pakistan dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor:

– Danish Taimoor

– Dur-e-Fishan

– Noman Aijaz

– Hammad Shoaib

– Shahood Alvi

– Laila Wasti

– Atiqa Odho

– Laiba Khan

– Tipu Shareef

– Zainab Qayyum

– Emad Butt

– Shehzeen Rahat

Yorum Bırakın