Hint Dizileri Öne Çıkan

Unutmayacağım hint dizisi konusu oyuncuları

Original ismi: Main Naa Bhoolungi

Yöneten: Anil V. Kumar, Yash Chauhan

Başrol oyuncuları: Aishwarya Sakhuja, Vikkas Manaktala, Avinesh Rekhi, Nigaar Khan

Bölüm sayısı: 157

Yayın tarihleri: 23 Aralık 2013 – 15 Ağustos 2014

Unutmayacağım hint dizisi konusu

Shikha Gupta zeki ve özgürlüğüne düşkün bir kadındır. Yakışıklı iş adamı Sameer Verma ya yakınlaşmaya başlar. Ona aşık olur, evlenirler ve bir bebekleri olur. Evlilik hayatları çok güzel giderken Sameer’in aslında olduğunu söylediği kişi olmadığı ortaya çıkar. Onun gerçek ismi Aditya Jagannath ve daha büyük bir planın vardır.

Onun Shikha ya olan aşkı ve evliliği sahtedir. Shikha’yı öldürmeye çalışır ve çocukları Manav’ı kaçırır. Shikha, kendisine yapılan saldırıdan sağ kurtulur ve çocuğunu geri almak ve Aditya’dan intikam almak için elinden geleni yapar. Aditya’nın Madhurima adında biri ile zaten evli olduğu ortayaçıkar. Üniversite arkadaşı Shikha’yı takip eder ve onu etkilemek için onu kurtarır.

Shikha, tanınmamak için kimliğini değistirir. Bir iş adamı olan ve İsviçre’de ikamet eden Bay Amrit Seth’in kızı olan Samaira Seth adını alır. Daha sonra Shikha, Samaira Seth olarak Jaggannath Group’a taşınır.

Unutmayacağım hint dizisi konusu oyuncuları
Unutmayacağım hint dizisi konusu oyuncuları

Oğlunu geri alacağına ve Aditya’dan intikam alacağına söz verir. İlk başta Samaira’nın Shikha olduğunu düşünür ve Madhu’ya Shikha’nın yaşadığını söyler. Madhu bunun saçmalık olduğunu söyler ve Samaira’ya Jagganath Group ile sözleşme imzalattırır.

Aditya ve Samaira yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar. Bir gün Aditya, Samaira’ya Shikha Gupta ve onunla ne yaptığını anlatır. Samaira gerçeği öğrenince duygusallaşmaya başlar. İlk olarak Samaira, Aditya’nın yalan söylediğini düşünür ve ondan bu büyük planın arkasında Madhu’nun olduğunu kendisine kanıtlamasını ister.

Samaira’nın güvenini kazanmak için, Aditya, Madhu’yu sarhoş eder ve Samaira saklanırken onun önünde her şeyi itiraf eder. Aditya ve Samaira’nın bir planı vardır ve Madhu’yu akıl hastanesine gönderirler. Samaira ve Aditya, Shikha’nın planına uyar ve evlenirler. Samaira, Madhu’yu hastaneden getirir ve ona zarar vermeye başladı. Kısa süre sonra Neeraj, Dr. Avasthi olarak Jagganath malikanesine girer. Madhu’ya sağlığını daha çok bozacak ilaçlar vermeye başlar.

Madhu, Samaira ve Neeraj’ın planını öğrenir ve çok öfkelenir. Bir silah alır ve Avinash ve ailesinin yaşadığı yere gider. Gerçeği itiraf etmezlerse herhangi birini vuracağını söyleyerek onları tehdit eder. Neeraj, Madhu’nun yanlışlıkla Vineet’i vurduğunu öğrenir.

Madhu rahatsızlanma numarası yapar. Aditya, Samaira’yın aslında ölmediğini estetik olduğunu öğrenir. Onun plastik cerrahi videosunu izler. Aditya ve Madhu gizlice Shikha’yı öldürmek için planı yapar. Avinash, Jagganath ailesine Samaira’yın Shikha olduğu öğrenir. Başlangıçta Aditya ve Samaira’nın Madhu’yu öldürecekleri yerde, Aditya ve Madhu, Samaira’ya hikayesini bildiklerini ve kendisinin Shikha olduğunu söyleyerek onu şaşırtırlar.

Shikha’ya kendisini öldürmesi için ona şantaj yaparlar, yoksa oğlunu öldüreceklerini söylerler. Shikha kendisini çurumdan atılan Shikha mucizevi bir şekilde hayatta kalır. O ve Neeraj oğlunu yakalar ve bu süreçte Neeraj ile kavga ederken Aditya uçurumdan düşer. 

Shikha’nın ailesi ve polis oraya gelir ve Madhu’yu tutuklayıp götürürler. Shikha, Aditya’ya ona yaptığının aynısını yapar. Dizi Shikha, Neeraj ve oğlu Maanav’ın el ele oradan uzaklaşması ile biter. 

Unutmayacağım hint dizisi oyuncuları

Aishwarya Sakhuja dizide Shikha Avinash Gupta, Samaira Seth yani Shikha Sameer Verma rolünde 

Vikkas Manaktala ise Sameer Verma ve Aditya Jagannath olarak yer alıyor.

Nigaar Khan, Madhurima Aditya Jagannath rolünde yer alıyor.

Avinesh Rekhi ise Neeraj Sachdeva karakterine hayat veriyor.

Bhuvan Chopra rolü Avinash Gupta Rajlaxmi

Solanki Sudha rolü Avinash Gupta 

Pulkit Bangia Vineet karakteri Avinash Gupta 

Papiya Sengupta, Sunaina Mahanto Jagannath rolünde

Anang Desai ise Mahanto Jagannath karakterinde

Atul Kinagi Jai rolü Mahanto Jagannath 

Arya Mahanto Jagannath rolü Garima Jain

Yorum Bırakın