Hint Dizileri Öne Çıkan

Aşkın Peşinde hint dizisi konusu oyuncuları

Original ismi: Baat Hamari Pakki Hai

Türü: dram

Yöneten: Prasad Gavandl

Başrol oyuncuları: Ankita Sharma, Barun Sobti, Krystle D’Souza

Bölüm sayısı: 188

Yayın tarihleri: 31 Mayıs 2010 – 25 Şubat 2011

Aşkın Peşinde hint dizisinin konusu

Dizi dayısı Indar Sharma ve Indar’ın karısı Usha Sharma ile küçük kuzenleri Shreya, Nani ve Nanu ile birlikte yaşayan yetim bir kızdır. Adı Sanchi’dir. Dizi onun hayatı etrafında dönüyor. Sanchi, kendisine es arar ama her defasında geri çevrilir. Sanchi’nin evliliği, Usha’nın hayatındaki tek gündem olur.

Sanchi için her bir damat adayı geldiğinde kız bir mal gibi sergilenir. Kız Teşhir edilmenin, aşağılanmanın ve defalarca reddedilme’nin üzuntüsünü yaşar.

Taki Sanchi eşi Shravan ile tanışana kadar. Sanchi’nin düğünü Shravan ile yapılacaktır. Ancak onun bu sevinci de kısa sürer çünkü Sanchi, Shravan’ın başka birini sevdiğini öğrenir.

Aşkın Peşinde hint dizisi konusu oyuncuları
Aşkın Peşinde hint dizisi konusu oyuncuları

Shravan tembel ve sorumsuz biriyken, Sanchi sevgi dolu, olgun ve sorumluluk sahibi bir genç kızdır. Çiftin aileleri, çift arasındaki sorunları çözmeye çalışır. Sonunda Sanchi ve Shravan evlenir ve Shravan Tara’yı sevdiği için altı ay sonra boşanacakları bir sözleşmeli evlilik yapmaya karar verirler.

Balayında sarhoş olurlar ve o gece birlikte uyurlar. Tara bunu öğrenir ve onu terk eder. Daha sonra o gece aralarında hiçbir şey olmadığını öğrenirler. Shravan, Sanchi ile ilişkisini düzeltmeye karar verir. Tüm aile üyeleri, Shravan’ı Sanchi’ye aşık etmeye çalışır. Uzun bir süre sonra Shravan, Sanchi’ye aşık olduğunu anlar ve bunu ona söyler. Sanchi de ona aşkını itiraf eder.

Shravan evlilik sözleşmesini alır ve onu yakmaya çalışır, ancak yanlış kağıdı kaptığını fark eder. Evlilik sözleşmesi Shravan’ın babasının eline geçer. Bu aşık çift aşklarını kanıtlamaya karar verirler. Shravan’ın babası onları ayırır çift boşanır. Shravan’a 30 günden daha kısa bir süre içinde ₹ 1 lakh alabilirse sorumlu biri olduğunu ve Sanchi’yi gerçekten sevdiğini kanıtlayacağını söyler. Shravan bir iş bulmak için yola çıkar, ama başarısız olur.

Shravan bir garajda iş bulur ve orada çalışarak 1 lakh kazanmaya çalışır. Çalışırken bir yarışla ilgili bir poster görür ve kazanan’a 1 lakh verileceği yazıyordur. Sanchi, Shravan’yi alır ve kazandığı parayı almaya giderler. Ama daha sonra Paranın 1 lakh değil 70.lakh’lık çeki almaya giderler.

Onu mutlu bir şekilde alırlar ve yeni bir hayata başlamak için uzaklaşırlar.

Sanchi ve Shravan, isimlerini değiştirir Jack ve Jerry isimlerini alırlar. Evlenirler ve yeni bir hayata başlarlar. Daha sonra Shravan’ın ailesine geri kabul edilirler. Ama Sanchi bir kaza geçirir hafızasını kaybeder. Hafızasını ise hic bir zaman geri kazanamaz. Çünkü her gün sevdiklerinin kim olduğu ona söylenmeli ve hergün bunun baştan anlatılması gerekiyor. Çünkü her uyuyup uyandığında hafızası siliniyor. Buna rağmen Shravan onu sevmekten vazgeçmez ve dizi mutlu sonla biter. 

Aşkın Peşinde hint dizisi oyuncuları

Barun Sobti karakteri Shravan 

Ankita Sharma karakteri Sanchi Shravan Jaiswal 

Krystle D’Souza, Tara rolünde 

Ranveer karakterini Karan Wahi canlandırıyor

Nupur Joshi karakteri Mandira 

Gaurav Gera rolünde Pappu 

Pappu’nun kız kardeşi rolünde

Kashmera Shah

Vivek Mushran karakteri Inder Sharma

Mona Ambegaonkar karakteri Usha Inder Sharma 

Khyati Mangla karakteri Shreya 

Anokhi Shrivastav karakter Sharmila 

Sushil Parashar Babu rolü Ram Prasad Bhardwaj 

Nani karakteri Himani Shivpuri

Rohit Bharadwaj karakteri Abhi 

Addite Shirwaikar rolü Preeti 

Rishabh Shukla, Pratap Jaiswal rolünde

Rajlaxmi Solanki, Pratap Jaiswal rolünde

Saurabh Jaiswal rolü Pratap 

Sahil Sharma Bunty olarak

Aishwarya Sakhuja karakteti Tanya Sharma 

Janvi Chheda karakteri Tashi Singh 

Nidhi Saurabh rolü Jaiswal rolünde 

Ali Hassan Rajat Jaiswal rolü Madhura

Mihika Verma karakteri Neeta Rajat Jaiswal 

Renuka Israni rolü Bayan Jaiswal 

Shaleen Bhanot rolü Rahul 

Gajendra ChauhanJaya Bhattacharya

Ragini Khanna

Priyal GorJayati Bhatia

Madhura Naik

Nishant Shokeen

Khushwant Walia

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!