Hint Dizileri Öne Çıkan

Tutku hint dizisinde şaşırtan saçmalıklar

Tutku hint dizisinde şaşırtan saçmalıklar 

Beyhadh Tutku hint dizisinde Maya Mahrotra ve Arjun aşkı konu alınıyor. Aslında Saanj da Arjuna aşık dizide bir aşk üçgeni var diyebiliriz. Peki her hint dizisinde olduğu gibi bu hint dizisinde saçmalık yok mu tabiki var. İşte Tutku hint dizisindeki saçmalıklar. 


1. Saçmalık Maya Mehrotra’nın pskolojisi istismarcı babası Ashwin Mehrotra nedeni ile bozuktur. İş yerinde hiç bir sorunu olmayan çalışkan disiplinli bir kadın olarak görünen Maya evde tam tersi biridir. Psikolojik sorunları olan bir kadındır. Yani iş yeri ile ev arasındaki Maya karakteri arasında uçurum var.


2. Saçmalık Arjun mayaya aşık olup onunla evleniyor. Daha sonra Arjun Mayanın psikolojik olarak iyi olmadığını anlayıp ondan ayrılmak istiyor. ama Maya bu duruma öfkeneliyor ve Arjundan intikam almak istiyor. Arjun’un annesini öldürüyor. Kendisini de öldü gösterip Arjun un tutuklanmasını sağlıyor. Hani adamın annesinden ne istedin onu da anlamış değilim. Yaralı Kalbim özeti.


Bu arada Üvey babasını da öldürüyor. Kendisinden şüphelenen Janvi’yi ise komaya sokuyor. Yani bildiğiniz Maya karakteri seri katile baglıyor. 


3. Saçmalık ise Mayanın bir mahkum ile anlaşıp hapistanedeki bütün mahkumların ölümüne sebep olmuş olması. Devlet bünyesinde sen nasıl bütün mahkumları öldüre bildin hayret. İkimizin Yerine oyuncuları şuan neler yapıyor.

Tutku hint dizisinde şaşırtan saçmalıklar 
Tutku hint dizisinde şaşırtan saçmalıklar 


4. saçmalık Mayanın kendisini öldü gösterip hapisten kaçması ve. Arjun ve Saanj ın çocukları için taşıyıcı annesi olması. Hani be adam bu kadın senin annenin ölümüne sebep oldu. Sen neredeyse idam ediliyordun. Size bu kadar zorluk yaşatan birinin taşıyıcı anne olmasına nasıl izin verdiniz. Hatta Maya Saanj’ı bile öldürme ve öldürtmeye kalktı. 


 

5. Saçmalık ise Aryaan’ın üzerinden araba ile geçmesi. Ve eski aşığı samer’i öldürmesi. Hani nesin sen mübarek dizide adam bırakmadın.  


 

tutku dizisindeki bu saçmalıklar hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? yorum kısmında düşüncelerinizi yazmayı unutmayın.

Yorum Bırakın